Wpis z mikrobloga

W ogóle czaicie, że żółw w tym roku skończy 27 lat? XDD

Ja w głowie dalej mam, że to talent który świeżo opuścił Monaco

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@erni13 Całkiem odwrotne wrażenie mam z Yamalem, bo jak się go widzi na boisku to myślę że gosc już gra kilka sezonów w seniorskiej piłce, a nie ze ma dopiero 17 lat
  • Odpowiedz
@lepaq: #!$%@? tam pogra, znerfi mu się szybkość za dwa lata i tyle z typa będzie


@erni13: Za 2 to może nie, ale jak dobije do trzydziestki, to szybkość pewnie zacznie powoli spadać. Obstawiam, że na najwyższym poziomie nie pogra tak długo jak np. Messi czy Ronaldo, bo z reguły tak to właśnie wygląda z zawodnikami, którzy bazują na szybkości.
  • Odpowiedz
@Iwasawa: @erni13 ma juz 26 lat, szybko zlecialo. Mysle ze tak do 32,33 pogram na dobrym poziomie a potem solidny spadek. Lewy do 32 byl coraz lepszy a potem zjazd. Mekambe bardziej bazuje na szybkosci a ta zacznie mu spadac w okolicy 30 :) jeszcze obstawiam, ze za bardzo sie nie przyjmie w realu
  • Odpowiedz
ale jak dobije do trzydziestki, to szybkość pewnie zacznie powoli spadać


@Iwasawa: typ ma 26 lat i pięcioletni kontrakt w Realu, gdzie dookoła będzie miał samych młodszych! No jeszcze Fede rówieśnik, ale ten to oprócz szybkości ma też potworną wydolność. Spokojnie to przedłuży jeszcze, bo przecież finał MŚ będzie na Bernabeu. A o ile to już kwestia, czy Endrick go posadzi na ławce i jak bardzo będzie mu się chciało.
  • Odpowiedz