Wpis z mikrobloga

Przyszło mi do głowy do kogo można porównać wzrostowiczów i wszystkich czerpiących zyski z tej bańki na nieruchomościach.

Generalnie to politycy i deweloperzy, czyli kartel który podtrzymuje to oszustwo są jak bandyta, który napadł i pobił kogoś na ulicy i ograbił go z mienia, bo w istocie okradają młodych ludzi z życia, prowadząc przestępczy proceder lobbingowy.

Natomiast landlordzi, wzrostowicze wystawiający po tych chorych cenach, którzy się pod to załapali są jak tchórzliwy, obserwujący to zajście zza winkla mniejszy bandzior, który potem jak ten większy odchodzi to podchodzą do tego pobitego i zamiast mu pomóc jak zrobiłby normalny człowiek to korzystają i wyciągają mu jeszcze jakieś ostatnie drobne z kieszeni, które mu zostały, być może skazując go na głód.

Taki jest np użytkownik @wypopekX który do tego stopnia boi się prawdy na swój temat i tak dogłębnie wie, że mam rację w jego sprawie, że musiał zgłosić mój post o nim do moderacji, bo nie mógł znieść prawdy.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #mieszkanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach