Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nie żeby coś, ale normalne kobiety akurat nie mają z tym problemu. Tak mają jakieś spaczone typiary zazwyczaj które nie szukają sobie chłopaka do związku a szukają sobie chłopaka do ładnego obrazka. Poza tym jeśli jesteś kobietą i dla ciebie ważniejsze żeby nie być wyższą w szpilkach od tego kto jakim jest człowiekiem to sama jesteś tragicznym człowiekiem.
  • Odpowiedz
W ogóle to pokazuje jak na dłoni, jak bardzo dla płci damskiej cała fasadowość i związane z tym pokazówki mają ogromne znaczenie xD Nie ważne, że w takiej konfiguracji ona to nie ona. Liczy się przyklask małej (ok, teraz dużej) dziewczynce


@jakismadrynickpolacinsku: To jest akurat prawda, bardzo często w naszym społeczeństwie stara się prowadzić narrację iż to kobiety są tymi dojrzalszymi wcześniej a prawda jest taka, że obecnie jedynie to
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Jak powiedzieć, że jest się sfrustrowanym i zakompleksionym manletem nie mówiąc, że jest się sfrustrowanym i zakompleksionym manletem...Nie wiem czy wiesz ale ludzie dobierają się w pary między innymi pod względem atrakcyjności więc nie ma w tym nic złego, że woli wzrostaków. Tacy jej się podobają i ma do tego pełne prawo!
P.S. Sam jestem bardzo wysoki i nie mógłbym spotykać się z laską która ma 160 cm w
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz ale ludzie dobierają się w pary między innymi pod względem atrakcyjności


@matt007: Jak to jest, że piszesz mi pośrednio o tym iż mam kompleksy i jest sfrustrowany a jednocześnie za chwilę piszesz jak #przegryw typowy i za chwilę zaznaczasz, że sam jesteś wysoki. To nie ja mam kompleksy a ty próbujesz się poczuć lepiej na moim tle i się dowartościować.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Może dlatego, że kiedy jakaś laska odrzucała mnie dlatego że jestem blondynem a ona woli brunetów to miałem z tym luz i nie obrzucam jej błotem, ot taki ma gust.
Stary, dlaczego miałbym się dowartościowywać Twoim kosztem? Obecnie jestem żonaty ale w przeszłości nie raz byłem odrzucany ze względu na wygląd i nie raz odrzucałem ja z tego samego powodu, jednakże zawsze miałem z tym luz i nigdy nie
  • Odpowiedz