Wpis z mikrobloga

@gorzki99 jak dla mnie ktoś kto popiera pakt migracyjny, zielony ład, dyrektywę budynkowa oraz nie uważa się za obywatela Polski jest większym zagrożeniem ale to może ja jestem p------y
  • Odpowiedz
@Szybkalada: Mi chodzilo o cos innego:
Obajtek - namaszczony przez prezesa prezes orlenu. Straty na miliony. Sam zarobil miliony.

Kohut - odklejeniec ktory nic nie zepsul i nawet nic nie ukradl (chyba) i na niczym nie skorzystal.

I Ty ich porownujesz?
  • Odpowiedz
@Szybkalada: No sa. Saudi aramco. Mowi to cos Panu Panie chlopie?

Cos tam o sprzedazy, o kasie za jaka sprzedano, o wplywie podmiotow na dzialanie firmy itp. Cos gdzizes swita?

Bo mi cios swita ze za tyle za ile sprzedali to 3? 6? miesiecy zysku tej rafinerii? jakos tak to bylo.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Podaj jeszcze tylko dokąd wyjeżdżają Ci maturzyści po zdaniu owej matury i gdzie potem w zdecydowanej większości zostają. Bo raczej nie w swoich wioskach albo miasteczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec sprawdź sobie wyniki w większych miastach, również na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. A następnie odpowiedz czemu ośrodki, które produkują PKB i zapewniają jakiś rozwój głosują na PO. A te, które ciągną socjal, przejadają go
  • Odpowiedz
@baca1992 to teraz jeszcze dodaj sprzedanie rafinerii za bezcen. Ciekawe czy dalej wyniki beda sie zgsdzac. Ainna sprawa to moze i wyniki mial dobre a ile wtedy paliwo kosztowalo? Naczym te wyniki zrobil?
  • Odpowiedz
@dozerman230 jako mieszkaniec #rzeszow mogę powiedzieć, że nie znam nikogo w moim otoczeniu kto na niego głosował, da się tak tutaj żyć. Myślę że wyborcy PiSu po prostu głosowali na PiS, niespecjalnie zwracając uwagę kto tam jest, bo skoro Kaczyński go namaścił na jedynkę, no to tak musi być. Zakładam, że w każdym województwie dostałby tyle głosów ile poparcia ma Kaczyński, bo w całej Polsce ich elektorat to są
  • Odpowiedz