Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: zapomniałem, że ten człowiek w ogóle istnieje xd on nie nagrywa chyba od paru lat, miałem go w subskrypcjach a nie pamiętam żebym jakiś film jego widział w ostatnich paru latach.
U niego jakoś dziwnie się podziało, najpierw był takim niedojrzałym gościem i #!$%@? ale szczerym i sprawiał wrażenie że ma dobre serce, często spermił w filmach do kobiet i jego filmy cechowały się dużą ilością cringu, potem jakaś
  • Odpowiedz
@GomiGomi: pomysł był ok ale lokalizację wybrał tragiczna nie ma co tam robić, max co to obiekt na jakieś szkolenie pracownicze czy wypad na 1-3 dni max 2 noce, powinien szukać w miejscach gdzie jest co robić przez co najmniej tydzień, jeszcze gdyby to był obiekt w środku lasu można robić jakieś szkolenia z boshcraftu etc. a tu nic
  • Odpowiedz
@GomiGomi Kilka lat temu jak fame MMA miało szczyt popularności miałem okazję brać udział w realizacji video, było pełno YouTuberow, raperów itp, i był też faza (to był jego primetime), którego nie chcieli wpuscić ani znaleźć dla niego opaski wejściowej XD nie wiem co tam się #!$%@?ło ale siedział na korytarzu przed wejściem smutny przez całą gale i tylko zaczepial innych jak na fajkę wychodzili
  • Odpowiedz
@r5678: no to dokładnie takie podsumowanie. Jego kanał który oglądałem z zaciekawieniem przestał być ciekawy gdy zaczął z jakąś blondyną podróżować, a do tego wyszła jakaś właśnie dziwna afera
  • Odpowiedz