Wpis z mikrobloga

#bernatowicz #ufo

Czy ja dobrze rozumiem. Bernatowicz płynie za tydzień na mityczna wyspe na zachód od Irlandii, która była jedną z miejsc, które zostało wtłoczone do głowy Jima Penistona kodem binarnym podczas incydentu W Rendelsham Forest(będąca kolonią Atlantydy) i mają na tych koordynatach medytować i puścić muzykę zagrana na flecie Irlandzkim mająca zakodowany w kodzie binarnym pytanie "Kiedy będzie kontakta",a niedawno z tych koordynatów został wysłany sygnał zjawa i nie wiadomo skąd się tam wziął. Przy czym jest przekonany że po ich powrólcie będą na nagłówkach Onetu w dziale PILNE. Moim zdaniem Steven Spielberg powinien już szykować hajs na prawą autorskie do scenariusza Na nowego Indiane Jonesa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Samy_Naceri jestem Bernatowiczologiem od Nautilusa Radia Zet w latach 90 po Nautilus w Tok.Fm i nocne spotkanie w Jedynce po północy. Przykre jest patrzenie jak na przestrzeni lat Bernatowicz się pozwoli odklejał. Tzn nigdy nie byl jakos specjalnie krytyczny wobec swoich teorii ale teraz to już idzie w jakaś niepokojąca stronę. No i jego głos mnie ucisza przed snem i dość szybko usypiam ale co szokująca rano się budzę z całą
  • Odpowiedz
@SonOfTheSun: On tak śmiesznie próbuje po tym zawsze wybrnąć, w sensie okazało się w sumie, że nic się nie wydarzyło, a on "że i tak stały się tam rzeczy niebywałe". Ogólnie on wszystko związane z swoją działalnością nazywa rzeczami niebywałymi i historiami, że na scenariusz do jakiegoś filmu.
  • Odpowiedz