Wpis z mikrobloga

Wiem, że oklepany temat, ale czy różnica w czasie pracy na baterii jest znacząca miedzy Samsungiem s23 vs s23+.

W tym bez plusa mamy 3900mAh i ekran 6,1", a w s23+ 4700mAh, ale ekran 6,6".

Potrzebuję w końcu telefonu z dobrą i wytrzymałą baterią, bo aktualnie posiadam s10e i już wytrzymać nie mogę jak on się rozładowuje po 5 godzinach...

Zależy mi też na dobrej kamerze i aparacie, ponieważ chcę sprzedać swój kompaktowy aparat Sony zv1 i zastąpić go po prostu telefonem. Więc czy aparaty się czymkolwiek różnią w tych dwóch modelach? Oglądałem testy na yt i widzę minimalne różnice i nie jestem w stanie stwierdzić, który obraz podoba mi się bardziej, a według specyfikacji na stronie Samsunga to niby te same aparaty.
Wiadomo, że wersja Ultra ma te aparaty lepsze, ale jej nie biorę w ogóle pod uwagę ze względu na cenę i przede wszystkim rozmiar.

PS. odrzuciłem kompletnie myśl o kupnie s24 (choć to jego początkowo chciałem kupić) ze względu na procesor, także nie bierzmy go pod uwagę.

#telefony #android #smartfon #gsm
Vexolax - Wiem, że oklepany temat, ale czy różnica w czasie pracy na baterii jest zna...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Wiadomo, że wersja Ultra ma te aparaty lepsze, ale jej nie biorę w ogóle pod uwagę ze względu na cenę i przede wszystkim rozmiar


@Cziw: ;)
  • Odpowiedz