Wpis z mikrobloga

Mimo wczorajszego strasznego ataku rakietowego Rosji USA cały czas zabraniają Ukrainie atakować amerykańską bronią lotnisk w Rosji położonych 200 km od granicy z Ukrainą. Straszna jest ta polityka USA. Chyba nie chcą by Ukraina wygrała wojnę. Albo boją się eskalacji nuklearnej z Rosją? Wygląda na to, że doszliśmy do prawdziwej czerwonej linii w tej wojnie.
#wojna #ukraina #rosja #usa #polityka
Grooveer - Mimo wczorajszego strasznego ataku rakietowego Rosji USA cały czas zabrani...

źródło: 1000021422

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Grooveer XD, Jestem tak stary że pamiętam jak atakowanie celów w rosji i rakiety dalekiego zasięgu były czerwona linią. Poczekaj troszkę to będzie i atakowanie i F16.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korax

@Grooveer XD, Jestem tak stary że pamiętam jak atakowanie celów w rosji i rakiety dalekiego zasięgu były czerwona linią. Poczekaj troszkę to będzie i atakowanie i F16.


Czekam w końcu nigdzie mi się nie spieszy. W przeciwieństwie do Ukraińców, którzy giną codziennie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Grooveer USA boją się ewidentnie eskalacji. Przecież prowadzenie wojny bez atakowania zakładów zbrojeniowych i zaplecza armi rosyjskiej jest skazane na klasykę wcześniej czy później. Tak nie da się wygrać wojny ani odbić zajętych terenów. Ponieważ cały czas jest dopływ uzbrojenia i nowych sił na front. Może kiedyś się doczekamy zgody, ale kiedy to nikt nie wie. Mam nadzieję, że to szybko się stanie bo Ukraina mocno krwawi.
  • Odpowiedz
@Brakus: Czemu zakladasz ze dla USA celem jest szybkie zwyciestwo zwyciestwo Ukrainy, a nie przedluzajaca sie wojna, w ktorej zostanie zmielonych jak najwiecej ruskich w wieku produkcyjnym a gospodarka Rosji calkiem updanie tak ze nie bedzie juz zadnym konkurentem dla anglosasow przez dekady? I to wszystko bez straty jednego zolnierza i kosztem jakis 10-15% rocznego budzetu obronnego. J

ak na razie ta wojna idzie jak po sznurku wg celow USA.
  • Odpowiedz