Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja kiedyś nawet byłem za ruskimi teraz za takie coś jak walenie do dzieci i szpitali dziecięcych to chu im w du . Miałem taką nadzieję że może się zmienili że może jednak mają rację co do Ukrainy i być może serio jest XXI.w ale teraz widzę że to zwykle parchy są jak ich dziadowie i pradziadowie oraz ojcowie pijacy i gwalciciele bez choćby moralnego kompasu
  • 10
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: Mój dziadek, jak opowiadał o wojnie, to Niemcy podali swoje warunki. Potem rozstrzelali kilku przypadkowych chłopaków dla przykładu, bo wieś pomagała partyzantom. Ale za jedzenie dawali coś w zamian (najczęściej czekolady).
Ruscy jak przyjechali już jako "wyzwoliciele", kradli, gwałcili, zabijali z okrucieństwem.
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: gdzie oni się zmienili? od podbojów mongolskich jest ciągle to samo - mieszańce słowiańsko-ugrofińskie ubogacone gwałtami turków i mongołów zdegenerowani przez alkoholizm i swoją kulturę wiecznego kłamstwa. Jak tam ma się cokolwiek zmienić?
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: ..... I jak można do dzieci strzelać skoro my je #!$%@? ponoć ratujemy ratujemy #!$%@? !!! Bo chcą je tam zabić naziści a my je ratujemy a się okazuje że to my je zabijamy nie towarzyszu nie po prostu nie ja nie daje rady towarzyszu no nie daje noo ja to pierodle chce do domu do rodziny mam to wszystko w dupie oszukali nas jak Stalin i Lenin poraz
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: Dobrze, że nie pojechałeś się zaciągnąć jak tamten Amerykanin co też uwierzył w rosyjską propagandę o wysokiej kulturze i wartościach. Byłbyś teraz z nagą dupą i dziurą w czaszce.
  • Odpowiedz
@cebekk Nie powielaj tych historycznych bzdur. Niemcy w niczym nie byli lepsi od Sowietów, dodatkowo trzymając się takiej argumentacji, za panowania Niemców Warszawa to była kupa gruzów, za Związku Radzieckiego odbudowaliśmy stolicę. Tak samo głupi przykład.

Większość osób co tak mówi(jak np. Twój dziadek) może tak mówić, bo spotkanie z tymi Niemcami przeżyli. Ci którzy nie przeżyli już nie opowiedzą co im Niemcy zrobili. A Niemcy po prostu byli bardziej "eleganccy" i cyniczni. Bo sowieci po prostu wjechali sobie do wioski strzelali podpalali chlali bimber i jechali dalej. Niemieccy Panowie przyjechali w ładnych mundurach zachowywali się kulturalnie, a potem zapędzali wszystkich do stodoły, albo na ciężarówki i wzięli ich do dołu z wapnem. I dla jednych i dla drugich efekt jest ten sam.

Ci kulturalni Niemcy, żeby Ci zadziałać na wyobraźnię, w czasie Aktion Erntefest 3 listopada 1943 roku zastrzelili jednego dnia ok 40-42 tys ludzi. To więcej niż w babim jarze, a tam strzelano kilka dni.
Teraz żeby Ci tu uświadomić, bo 42 tys to jakaś tam abstrakcyjna liczba, wyobraź sobie siebie swoich przyjaciół Twoją mamę tatę itd. Teraz pomyśl, że każdy z nich ma jakieś uczucia marzenia coś robi, chodzi do pracy wychowuje dzieci spędzacie razem czas. I teraz wyobraź sobie 42 tys takich ludzi jak ich prowadzą do rowu i zabijają jakby nigdy nic puszczając w tle muzykę przez głośniki żeby to
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: A na początku tej wojny nie było jakoś tak, że walnęli w szpital i ogólnie celowali w cywili? Co się zmieniło akurat po tym ataku? Już nie mówiąc o tym kto to wszystko w ogóle zaczął.
  • Odpowiedz