Wpis z mikrobloga

Wyświetlił mi się jakiś poradnik oskarka na YT i se oglądam. Chłop bardzo by chciał nie zmarnować chociaż jednego lata i w końcu coś przeżyć ehh
Jeszcze dodam że mam 30 lat i jestem czarodziejem. Ale chciałbym bardzo mieć coś od życia w końcu żeby 'poczuć że się żyje' ehh #przegryw #samotnosc
anonanonimowy321 - Wyświetlił mi się jakiś poradnik oskarka na YT i se oglądam. Chłop...

źródło: 1000009315-01

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321: co to znaczy że jesteś czarodziejem to znaczy że masz różdżkę między nogami którą czarujesz chciałbyś zaczarować Hermionę Granger AK Emma Watson chciałbyś jej pokazać co potrafi twoja magiczna różdżka i zrobić jej małego czarodzieja byś chciał
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 ja też 30lvl czarodziej i nigdy nie byłem na wakacjach albo choć żeby mieć czas dla siebie tylko zawsze jak było wolne to #!$%@? bo coś w domu zrobić albo obok domu. Teraz urlop 2 tygodnie bardziej przymusowy niż planowany to zamiast zaplanować jakiś wyjazd czy cokolwiek to poszedłem do wiejskiego Dino, kupiłem 22 piwa i jak zacząłem wczoraj to zaraz mi się skończy i idę po następne 22 zanim
  • Odpowiedz