Wpis z mikrobloga

Byłem jakiś czas temu w żabce po colę, weszło dwóch kołchoźników w ciuchach roboczych (na bank mają tutaj konto, i siedzą z nami na tagu) i szkoda mi sie ich zrobiło, bo widać że chłopacy zajechani robotą. #!$%@? jak wy dajecie radę tak "żyć" ? przecież jest 31 stopni i ja ledwie żyje czytając wykop przy odpalonym wiatraku nic nie robiąc xD Jak sobie wyobrażę że miałbym tak 5 dni w tygodniu #!$%@?ć z normictwem po 8 godzin w kołchozie bez klimy, to serio wolałbym magika zrobić
#przegryw #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Ja tak żyję, ale ja mam klimę w kołchozie ( ͠° °)

#!$%@? jak wy dajecie radę tak "żyć" ?
That's the nearest point - nie dajemy, nie nazywaj tego życiem. No ale chociaż wypłata dzisiaj wpadła całkiem niezła jak na kołchoźnika to już szkoda mi się zwalniać bo lepszych perspektyw póki co nie mam, jeszcze zmiany mi odpowiadają, no i przyzwyczajenie do tej
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Mnie robota dołuje bo ciągle pretensje nawet o rzeczy na które nie mam wpływu np. nie wiedziałem o jednej niestandardowej rzeczy bo nikt mi o niej nie powiedział i pretensje że byłem na zmianie a się o to kogoś pytam xD
Ja już totalnie mam w pale tę robotę, podziwiam siebie jedynie za to że jeszcze się nie zwolniłem, tylko hajs mnie trzyma tam.
  • Odpowiedz