Wpis z mikrobloga

@Impuls94: i te kolejki do butelkomatu z 3 torbami foliówek PETów zbieranych przez 2 miesiące, żeby uzyskać 4,55 rabatu na zakupy w lidlu xDD ja #!$%@? ale to żart :D
  • Odpowiedz
@Spofity: Głupota. W lato mógłbym zbierać butelki do osobnego worka i im oddawać bez tych 5 groszy, choćby po to , żeby ich nie zbierać w domu i nie czekać aż raz na miesiąc łaskawie odbiorą plastik. Mógłbym, gdyby nie było wymogu "niezgniecione". Im to zajmuje znacznie więcej miejsca w sklepie. Transport niezgniecionych to minimum 3 razy więcej kursów niż zgniecionych. Ani to mądre ani ekologiczne. Nawet gdyby żule zaczęli
  • Odpowiedz
i te kolejki do butelkomatu z 3 torbami foliówek PETów zbieranych przez 2 miesiące, żeby uzyskać 4,55 rabatu na zakupy w lidlu xDD ja #!$%@? ale to żart :D


@ShpxLbh: Kiedyś postawili taki butelkomat w urzędzie miasta w Krakowie. Otwarty z wielką pompą, nowoczesna ekologiczny maszyna to wiadomka, że trzeba postawić w urzędzie żeby było czym się chwalić.

Przestał im się podobać jak zobaczyli kolejki żuli na korytarzach bo kto
galonim - > i te kolejki do butelkomatu z 3 torbami foliówek PETów zbieranych przez 2...
  • Odpowiedz
@Spofity: 20 butelek za złotówkę i to nie zgniecionych xDD. Przecież ja cały samochód bym zapełnił i wrzucał to 2 godziny aby dostać 5zł xD. Nawet menelom się nie będzie chciało bo więcej to roboty niż warte.
  • Odpowiedz