Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałam super pracę w zawodzie, który chciałam i bardzo mi zależy, żeby mi przedłużyli umowę. Zacisnąć zęby do końca próbnego czy już stawiać mocne granice?

Sęk w tym, że odkąd szef się dowiedział, że ogarniam pewne programy i mogę montować mu filmy na bardzo dobrym poziomie to widzę lekkie wykorzystywanko xD
Ja wiem, że dostałam te prace bez doświadczenia ale właśnie z innymi przydatnymi umiejętnościami plus za niską wypłatę (ale tymczasowo) no ale trochę przesada z tymi zadaniami. Już wspomniałam przełożonemu, że nie wiem czy starczy mi czasu, żeby zmontować kilka filmów i robić jeszcze dużo innych zadań w tydzień.

No i teraz nie wiem czy mam zacisnąć zęby i robić wszystko sprawnie żeby mi przedłużyli umowę, a potem wyluzuje czy już stawiać granicę. Albo zwyczajnie wyznaczyć im moje tempo, bo nie są świadomi ile to wszystko trwa, a tak może być skoro ktoś poprzednio "montowal"filmik w canvie.

Nie wiem co robić :p widzę że reszta pracowników pracuje na chillu.

#praca #pracbaza #pytanie #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Właśnie zaczynasz być dymana tak jak większość facetów przez całe życie, a spróbuj powiedzieć że czegoś nie zrobisz to zobaczysz jak zmienią do ciebie podejście.

@Spojler22: Tak i będzie musiała robić nadgodziny zrobiła najgorszą rzecz jaką może zrobić czyli chciała dobrze, teraz co by nie zrobiła
  • Odpowiedz