Wpis z mikrobloga

#bitcoin skoro zostałem nazwany już szurem, chciałbym zapostować swoją teorię spiskową, tak dla zabawy, aby później za rok pośmiać się, czy miałem rację czy nie.

Robię to dlatego bo gdy jakieś 2 miesiące trąbiłem o spadkach, to narracja była: "Panie, idź pan w choooj, za chwilę pokonamy ATH a Ty g---o wiesz bo my żeśma z chłopakami kursów się naoglądali i wiemy jak paradygmat działa".

Otóż ja zakładam że może wydarzyć się następujący scenariusz:

- nastąpią możliwie jeszcze dwa małe wzrosty, ale myślę że może być to jedno małe odbicie
- bitcoin spadnie do poziomu 30K - 40K, możliwe że niżej, ale aż tak pesymistyczny nie chę być. Wiele ynwestorów nakupuje sobie bo przecież miało tylko rosnąć.
- następnie wydarzy się coś niesamowitego, nastąpi konsolidacja jakiej jeszcze świat nie widział.
- bitcoin pokaże swoją prawdziwą naturę, paradygmat zostanie złamany

Oczywiście pamiętajcie, że moje predykcje zawsze są na odwrót, zawsze są z opóżniem, a poza tym jestem szurem, który g---o wie.
Bez urazy i oczywiście jak wydarzy się inaczej: hawajska dla wszystkich! bo wtedy wszyscy będziemy milionerami - tak działa przecież ekonomia i gospodarka.

Pozdrawiam serdecznie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typ_z_internetu_pro: Co masz na myśli mówiąc nastąpi konsolidacja jakiej świat jeszcze nie wiedział. Czyżbyś stawiał predykcje używając słów których znaczenia nie znasz? Czyżbyś stawiał predykcje nie do końca rozumiejąc rynek?
  • Odpowiedz
@kalszym: chat GPT mówi: Konsolidacja w inwestowaniu na giełdzie odnosi się do okresu, w którym ceny akcji (lub innych instrumentów finansowych) poruszają się w wąskim zakresie, bez wyraźnego trendu wzrostowego lub spadkowego. W tym czasie inwestorzy i traderzy zauważają, że rynek "konsoliduje się", co może oznaczać, że zbiera siły przed dalszym ruchem w jednym z kierunków. Konsolidacja może trwać od kilku dni do kilku miesięcy - nie ma za co.
  • Odpowiedz