Wpis z mikrobloga

@tomekruslan

@Aokx tak było nie zmyślam. Lata 90 to była sielanka. Pruszków i wołomin rywalizowały w dzialalności charytatywnej a bandy dresiarzy dbały o parki i skwery.


argument typu "mamy swoją patologię więc bez problemu trzeba ściągnąć też patusów o gównianym kolorze skóry". Ja prdl
  • Odpowiedz
@tomekruslan

@stanislaw-kania op w swoim durnym memie napisał że nie było u nas kradzieży gwałtów i zabójstw przed wejściem do UE co jest oczywistym kłamstwem


Nie wiem co miał na myśli op ale żadnego kłamstwa tu nie widać. Może chodzić o to że nie było wcześniej morderstw itp popełnianych przez pigmentododatnich inżynierów co jest faktem a nie że w ogóle nie było.
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: Dlaczego tacy jak ty myślą, że gdybyśmy nie byli w UE to uchodźcy nie próbowaliby się przedostać przez naszą wschodnią granicę? xD
Czy jeszcze lepiej - myślicie że możliwe jest "zakręceniem kurka", "zamknąć i tyle" gdy liczba migrantów będzie z roku na rok rosła? xD
  • Odpowiedz
@Elaviart

@stanislaw-kania: Dlaczego tacy jak ty myślą, że gdybyśmy nie byli w UE to uchodźcy nie próbowaliby się przedostać przez naszą wschodnią granicę? xD

Czy jeszcze lepiej - myślicie że możliwe jest "zakręceniem kurka", "zamknąć i tyle" gdy liczba migrantów będzie z roku na rok rosła? xD


Czy "tacy jak ja" są tu teraz z nami. Schowaj swoje projekcje i lepiej przeczytaj sobie pakt migracyjny.
Kolejny argument typu "nie
  • Odpowiedz
ale ten memasek nie nawiazuje do lat 90 a obecnych cyrkow.


@dorszcz: I nawet wtedy kłamie. OP, jak reszta prawaków, zakłada korelację między imigracją a przestępczością, gdzie w rzeczywistości takiej korelacji zwyczajnie nie ma. Top krajów z największą liczbą imigrantów per capita to m.in. Estonia, Litwa i Czechy. Francja, Włochy czy Szwecja ma dwa razy mniej.
johny-kalesonny - > ale ten memasek nie nawiazuje do lat 90 a obecnych cyrkow.

@dors...

źródło: 48ba18c094a7c10830b9274216355c36f5ea57dc01417ec41008d89a4551e360

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aokx: ajj, a drogi były proste i niedziurawe, ścieżki rowerowe istniały na każdy kroku, a autostrady rozścielały się wzdłuż i wszerz polskiej krainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomekruslan: XD zawsze piszecie tak jakby do 2004 roku polska to było jakieś zadupie gdzie nawet wytopu żelaza nie znali
a potem pszyszło unio i ubrała polaczków, nauczyła chodzić na dwóch nogach i jeść widelcem XD
  • Odpowiedz
argument typu "mamy swoją patologię więc bez problemu trzeba ściągnąć też patusów o gównianym kolorze skóry". Ja prdl


@stanislaw-kania: przeciez bylo inaczej. do lat 00 byla patologia, pozniej weszlismy do UE i otworzyly sie granice. wiele naszych patusow wyjechalo za praca za granice tam robic trzode, chlew i szerzyc patologie. aktualnie do nas zjezdza patologia. tak to dziala jak nie ma granic
  • Odpowiedz
@Aokx tak było nie zmyślam. Lata 90 to była sielanka. Pruszków i wołomin rywalizowały w dzialalności charytatywnej a bandy dresiarzy dbały o parki i skwery.


@tomekruslan Jedyne co UE pomogła w rozwiązaniu tego problemu to to że cała ta patola tłumnie wyjechała do Londynu.
  • Odpowiedz