Wpis z mikrobloga

@CheSlaw x #!$%@? D sprawdź może co jest jednym z najważniejszych wymogów wejścia do eu, o co mocno będzie musiała postarać się Ukraina


@naganiaczherculesa już biegnę sprawdzać wszystkie wymogi i przepisy unijne żeby domyśleć się i ch+j może chodzić takiej gwiazdeczce jak ty XD
  • Odpowiedz
@tomekruslan: @row_marsjanski Za co wy #!$%@? macie tyle plusów? Gdzie ten typ wspominał o latach 90? Nie potraficie kilku słów na obrazku zrozumieć wraz z tą bandą plusujących was patałachów? xD Sam fakt, że musicie się cofać o 30 lat, żeby znaleźć powód do marudzenia świadczy o tym, jak bezpiecznie jest w tym kraju.

@johny-kalesonny: Bardzo ciekawe dane, masz może z podziałem na narodowości imigrantów w poszczególnych
  • Odpowiedz
@AgresywnyKaloryfer: nie wiem czy wiesz, ale jak weszliśmy do UE to nasz "element społeczny" przeniósł się na zachód, sam pamiętam jak większość patologii, która siedziała pod blokiem i piła piwo poleciała na zachód dla pieniędzy. Moje miasto dzięki temu stało się dużo bezpieczniejsze, teraz przez to, że Polska stałą się w miarę bogatym krajem to my stajemy się kierunkiem emigracji i patologia z biedniejszych krajów będzie emigorwać do nas tak
  • Odpowiedz
tak było nie zmyślam. Lata 90 to była sielanka. Pruszków i wołomin rywalizowały w dzialalności charytatywnej a bandy dresiarzy dbały o parki i skwery


@tomekruslan: lata 90. były złe więc teraz musimy sobie #!$%@?ć jak imigracją. Genialny wywód
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
@WillyJamess: Głupi lud nie rozumie coś się do niego mówi. Zrozumieli tylko "Unia zła" więc atakują mnie personalnie i sugerują głupoty że UE naprawiła nasze problemy z lat 90 xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@tomekruslan: No już przepracowaliśmy swoje problemy więc teraz cofnijmy się znowu do gorszych czasów. My Polacy nie lubimy jak jest spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyJamess: nam chodzi o to, że gdyby nasza kochana patologia nie wyjechała po 2004 na zachód to w Polsce dalej by było jak w latach 90. To, że przez ostatnie lata był względny spokój to zasługa właśnie tego, że w UE masz swobodny przepływ ludzi, którzy nie mogliby w Polsce, za taką samą pracę jak na zachodzie godnie żyć
  • Odpowiedz
@row_marsjanski: Wypuszczenie patoli na zachód nam bardzo pomogło, ale wiesz, że to nie lokalne sebusie robią burdel na zachodzie, tylko imigranci, dla których zgwałcić to jak splunąć, bo tak im wpajano w lepiankach z gówna w Afryce i na Bliskim Wschodzie od pokoleń. Zresztą, OP mówi o tym, że teraz jest dobrze i fajnie by było, gdyby tak zostało, a nie że dobrze było zawsze.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: doceńmy, też naszych rodaków na zachodzie, też potrafią gwałcić i mordować( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie zrozum mnie źle, ja jestem przeciwny wpuszczaniu byle kogo, bo jeśli ktoś chce tu przyjechać to powinien w swoim kraju wystąpić o wizę. Wszystkich tych, którzy przyjechali tu bez wizy lub nielegalnie przekroczyli granicę powinniśmy eksmitować z wilczym biletem
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

I nawet wtedy kłamie. OP, jak reszta prawaków, zakłada korelację między imigracją a przestępczością, gdzie w rzeczywistości takiej korelacji zwyczajnie nie ma.


Gobbelsowskie wręcz manipulowanie danymi z twojej strony. Taka świadoma, celowo wprowadzająca w błąd, mająca za zadanie oszukać odbiorcę. Manipulanci z konfederacji to wręcz aniołki przy takim ananasie jak ty.
  • Odpowiedz
@row_marsjanski: Wiem Wariacie, może jestem jeszcze niewybudzony, ale mój komentarz dotyczy się orazka OPa i wydawało mi się to jasne. Dobrze pamiętam jak się zrobiło spokojnie na ulicach. I dobrze pamiętam skansen jakim ten kraj był w latach 90 w porównaniu z zachodem.

Krytykować UE można i trzeba, ale takich bredni jak to że unia nam szkodzi i przyniosła nam przestępczość to nawet moi rodzice nie wygadywali.
  • Odpowiedz
nam chodzi o to, że gdyby nasza kochana patologia nie wyjechała po 2004 na zachód to w Polsce dalej by było jak w latach 90


@row_marsjanski: Nie, nie było by, jprd. W Polsce przestępczość spadała przed wejściem do Unii, podobnie jak w każdym innym rozwiniętym kraju. Ogarnijcie się trochę i doedukujcie.
  • Odpowiedz
@tomekruslan: zakładam, że mówimy o czasach obecnych. Weź tam jeszcze coś wyciągnij z czasów komuny xDD

op w swoim durnym memie napisał że nie było u nas kradzieży gwałtów i zabójstw przed wejściem do UE co jest oczywistym kłamstwem


gdzie tak napisał? xDDD
  • Odpowiedz