Wpis z mikrobloga

  • 0
@JPRW

@Grooveer: Uf, całe szczęście, że w 2038 Trump już nie będzie prezydentem.


Wojna na Ukrainie myślę, że rozstrzygnie się za jego kadencji. Zobaczymy co będzie dalej.
  • Odpowiedz
@Grooveer:

podważać słowa dziennikarza, który praktycznie od początku inwazji Rosji na Ukrainę przebywa w tym kraju?


Nie bardzo wiem jak pobyt na Ukrainie ma uwiarygodnić znajomość francuskiej polityki.
Masa tych ekspertów jeszcze wczoraj pisało o większości bezwzględnej dla RN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr

@Grooveer:

> podważać słowa dziennikarza, który praktycznie od początku inwazji Rosji na Ukrainę przebywa w tym kraju?


Nie bardzo wiem jak pobyt na Ukrainie ma uwiarygodnić
  • Odpowiedz
Może jakby przed komentowaniem francuskiej polityki przebywał we Francji, to wiedziałby, że wybory wygrała szeroka koalicja ugrupowań, w której LFI Melenchona jest tylko jedną ze składowych, a on jest co najwyżej współliderem tego bloku, który jako całość przed wyborami przyjął jednoznacznie proukraiński program.


@JPRW: Tym d**ilom się nie chce przeczytać nawet okrojonej angielskiej wikipedii także nie licz na to, że zrozumieją.
  • Odpowiedz
@Grooveer:

Dziennikarz prawie na każdy temat wie lepiej niż wykopek


Że przeciętny wykopek to debil to się nie spieram xD
Ale sytuacja społeczna i polityczna w każdym kraju jest zawsze złożona. Odkąd Macron ogłosił wybory mówiłem że prawica nie wygra a wszyscy się kłócili, że sondaże itp
  • Odpowiedz