Wpis z mikrobloga

Szczerze przyznam, że łapią mnie dziś lekkie wątpliwości na temat mojej działalności. Dodałem już STO wpisów i w rezultacie dostałem w wiadomościach prywatnych jedynie TRZECH ludzi, którzy postanowili pożegnać się z tagiem przegryw i wziąć za swoje życia. Z jednej strony ktoś powie, że być może ktoś z tych trzech facetów dzięki inspiracji obuduje swoje życie i wtedy faktycznie byłby to ogromny efekt. Z drugiej, liczyłem na lepszy wynik.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: chodzi o niesztampowe, niestandardowe metody zwracania uwagi i próby odmiany schematów myślowych u ludzi spaczonych, z wyrytymi złymi szlakami. Czasem może faktycznie brzmieć to nieco dziwnie, ale wszystko ma swój cel. Może jednak ostatecznie okazałem się za cienki skoro przez pół roku i 100 wpisów zgłosiły się do mnie zaledwie TRZY osoby. No nic. Wszystko w tym życiu jest walką.
  • Odpowiedz
@niemalala7: bo dla ciebie wyjście z przegrywu to poprawa sytuacji majątkowej i wyprowadzka od rodziny. Nie ma znaczenia ile zarabiasz, możesz zarabiać 2 000 zł i być wygrywem a możesz zarabiać 50 000 zł i być przegrywem. Prawdziwy wygryw to są znajomi, przyjaciele, wyjazdy, domówki, pewność siebie z uwagi na to jak wyglądasz i bezproblemowe poznawanie dziewczyn co chwilę i życie takie że nie wiesz co to wykop. Czyli generalnie
  • Odpowiedz