Wpis z mikrobloga

Nie poszedłem do kościoła i matka robi awanturę na cały dom XD jak dobrze że niedługo się wyprowadzam z tego ciemnogrodu..

P.s mam 24 lata XD

#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Remus00 o zesz, przypomniales mi demony przeszlosci, od zawsze miałem #!$%@? w tą sektę i awantura co rano. Chodziłem na spierdotripy czy zima czy lato zamiast do kosciola
  • Odpowiedz
@Remus00: dam Ci radę jako starszy kolega, który przechodził przez to samo. Często nam się wydaje, że etap kształtowania charakteru i postaw przypada na okres nastoletni. Nic bardziej mylnego. Teraz masz okazję, żeby postawić granicę i walczyć o swoją niezależność. Pamiętaj, by być zawsze opanowanym, nigdy nie podnoś głosu, nie atakuj personalnie. Jak na Ciebie krzyczą to wychodź z pomieszczenia, kończ rozmowę. Walcz o swoje, powodzenia!
  • Odpowiedz
@Remus00: cytuj jej co chwilę wersety z księgi wyjścia rozdział 20 albo powtórzonego prawa rozdział 6. Cały czas jej przypominaj, że całe te katolickie zgromadzenie, to banda bałwochwalców, co klęka przed przeklętymi obrazami i posągami. Niech się uczą, banda katolickich dewiantów, religijnych oszołomów, czym jest bałwochwalstwo. Dojedź ich wersetami biblijnymi. Nie może być tak, że ktoś cię namawia na pogańskie rytuały w kościele katolickim i klękanie przed zaszczanymi obrazami. Szanuj
  • Odpowiedz
@Remus00: uciekaj chłopie jak najszybciej. Ja miałem jazdy z kościołem, z wracaniem do domu np. przed 21 (nawet jak byłem już starszy od Ciebie) z kwestionowaniem każdej mojej decyzji i z setkami innych rzeczy.

Wyprowadziłem się w końcu kilkanaście lat temu i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pomimo, że z początku nie było kolorowo, wynajmowałem pokój i zarabiałem trochę powyżej minimalnej.
  • Odpowiedz