Wpis z mikrobloga

Też jesteście takimi odrzutami w rodzinie? Ja nikomu nic nie zrobiłem, tymczasem kuzyn, który zabił w wypadku dwoje ludzi, w tym własnego kuzyna, jak gdyby nigdy nic na imprezach rodzinnych śmieje się, żartuje, kręci beke itd, a wszyscy wokół mu przyklaskują i widać że go lubią. Na mnie patrzą jak na zj3ba. Różnica? On jest dynamiczny i zabawny, a ja cichy i spokojny. Niesamowite. Możesz odwalić najgorszą rzecz, bo gorzej nie ma, a i tak będą cię traktować lepiej od spokojnego introwertyka, który woli słuchać niż gadać. Przegrałem na loterii podczas narodzin. Over.

Na dodatek teraz cała rodzinka zgadała się, że jedzie nad morze. Dosłownie wszyscy którzy mieszkają wokół. Ja się dowiedziałem od ciotki zza granicy XDD Nikt się nawet nie zająknął. Lepiej spędzać czas z mordercą niż z cichym, niedynamicznym gościem. Over.

#przegryw #depresja #samotnosc #zalesie #przemyslenia
Lukiak - Też jesteście takimi odrzutami w rodzinie? Ja nikomu nic nie zrobiłem, tymcz...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Lukiak pytanie bardziej do Ciebie czy chcesz należeć do grupy osób?

Rodzice kuzyna który zginął też jadą na te wakacje?

Pamiętaj że w każdej rodzinie są też trupy w szafie. Jeżeli ogarniesz się, znajdziesz dziołcha zaczniesz dobrze zarabiać uwierz mi rodzina sobie o Tobie przypomni. Większość społeczeństwa ma zakodowane to że
  • Odpowiedz
@Lukiak: musisz zrozumieć że ludzie nie widzą tego co masz w głowie więc resztę dopowiadają sobie z własnego doświadczenia.
Co oznacza że dynamiczniak siedzi cicho nie odzywa się do innych? Że nie lubi towarzystwa w którym się znajduje i myśli kiedy by się tu ulotnić do 'swoich'.
  • Odpowiedz
@Lukiak: Brutalne. Ze mną też nikt nie chce mieć nic wspólnego. Autentycznie wystarczy być cichą spokojną i nudną osobą żeby ludzie, nawet własna rodzina cię unikała. Dynamiczniak ma coś na sumieniu i zawsze będzie górą.
  • Odpowiedz