Wpis z mikrobloga

Gdyby Polacy nie byli pantoflarzami i Kukami, to byliby w top5 najlepszych facetów na ziemi...

No ale media od lat piorą mózgi kobiet, że niby obcokrajowiec to świetny kandydat na kochanka/chłopaka/męża gdzie w porównaniu do Polaków większość facetów jest niska, leniwa i nieporadna i ogólnie brudasy - zobaczcie jak wyglądają ulice dużych miast na całym świecie, a jak w Polsce.

#zwiazki #heheszki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #tinder #p0lka #blackpill #przegryw
wqeqwfsafasdfasd - Gdyby Polacy nie byli pantoflarzami i Kukami, to byliby w top5 naj...

źródło: Polak włpochy

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd typie co ty pieprzysz, latają nawet na wykopie mapki ile procent ludzi w danym kraju się myje codziennie i Włochy zawsze są liderem z jakimiś 95% gdzie Polska ma z 50. xd o świecie to masz pojęcie jak moja babcia co jedyne co robi to TVP ogląda. Przeprany łeb aż szkoda czytać.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: ale to nie wina mediów tylko zbyt dużej liczby facetow I zbytniego spermiarstwa
Sorry ale jak przeciętna laska ma tysiące mstchy i każdy facet skacze na głowie by się umówić, gotowy jest nawet 200km byleby ksiezcznika poświęciła mu czas , a nawet gotowy jest jej sponsorować wakacje to jak ma być dobrze ?
Po prostu deficyt kobiet jest zbyt duży, a wszystko inne to już tego konsekwencje
  • Odpowiedz
No to włosi w 99% mają wzrost max 175. Ja mam 185 i rzadko widywałem kogoś wyższego.
Na erazmusie babeczki narzekały na włochów, że przy nich trzeba skakać. Gotować im się nie chce, większość ma podejście jak w polsce, że to jest praca kobiety.

A te domy/mieszkania? Włochy teraz są tak zasyfione, że ostatnio idąc przez 40 minut widziałem 3 kosze na śmieci xD
Tam są tylko ładne turystyczne miejsca/ woda/ wyspy.
  • Odpowiedz
Nie znam żadnego Polaka, który ma problemy z myciem się - nawet na głupim Woodstocku są kolejki do kranów.


@wqeqwfsafasdfasd: A ja znam bardzo dużo.
I nie, przetarcie się pod kranem to nie mycie się, a prowizoryczna higiena.

Przecież było wiele dyskusji na wykopie o np myciu dupy po sraniu i wielu z taką pewnością opowiadało, że przecież się nie myje dupy po sraniu, co najwyżej podczas mycia się (wieczorem czy rano) i polega na tym, że po prostu woda tam spływa, bo przecież nawet tego nie namydlą, bo kto to widział, żeby gołą ręką dotykać dupy -
  • Odpowiedz
@Tyrande ciekawy komentarz, ale wtf, brzydzić się dotknięcia własnej dupy? Higiena to normalność. Jak ktoś ma takie problemy to jak chce współżyć np. Z kobietą? Też będzie się brzydził jej ciała, nawet jak będzie czyste?
  • Odpowiedz
@ernesto94: oni wszystko na wiecznej wyjebce robią. Szwendałem się po Mediolanie, ale nie po tych ultra turystycznych miejscach tylko tam gdzie był IULM university. Takie obrzeża. Wszedłem se do takiej biedry po jakąś colę i batonika, dobre 5 minut zeszło zanim ktoś łaskawie przylazł do kasy żeby mnie skasować. Chciałem kupić bilet na metro, automaty nie działały xDD (chyba z 5!), kupiłem w końcu w sklepie z fajkami (tam szlugi
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Zapomniałeś dodać coś o wyglądzie.
Typ który wygląda jak cygan dostaje +3 do wyglądu w stosunku do Polaka jak jest Włochem. Identycznie wyglądający facet, który przedstawiłby się jako cygan dostałby -1.
To jest czysta ojkofobia i programowanie.
  • Odpowiedz
Tam są tylko ładne turystyczne miejsca/ woda/ wyspy. Reszta to porażka XD


@ernesto94: a nawet turystyczne miasta to trochę XD, byłem w Neapolu i Wenecji to myślałem że znalazłem się w jakimś cygańskim obozie
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Narzekacie ale taka jest prawda, jednak w naturze jest równowaga. Jedzcie sobie do Azji, tam jest odwrotnie bo to kobiety lecą na mężczyzn z naszych zakątków. Jeszcze jak jest blondyn z niebieskimi oczami 170 cm to już szczają pod siebie, u nich takich rodzynków nie ma. Co prawda część leci na portfel ale część poleci na wygląd i coś zupełnie odmiennego. Robiłem taki eksperyment na Badoo.
  • Odpowiedz
@Tyrande: fajne pikantne tematy Pani opowiada. Obnażyła Pani kobiety praktycznie najbardziej jak sie dało. My mężczyźni myśleliśmy że kobiety mają zawsze idealnie czyste tyłki wręcz sterylnie czyste. Przykładowo w pracy mam kilka atrakcyjnych babek 30 , 35 i 40 letnich ciekawe czy one dbają o higienę miejsc intymnych. A z doświadczenia, czy jest jakaś korelacja pomiędzy bogactwem a dbaniem o higienę. Czy zamożne kobiety bardziej dbają o czyste ciało?
  • Odpowiedz