Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem w poprzednim wpisie - odzywam się po tygodniu. Chociaż plusów nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) to może ktoś przeczytał. W pierwszym podlinkowanym wpisie wszystkie informacje co chcę robić.

Tl;dr: motywuje siebie, by ruszyć dupę do roboty, a może i kogoś zmotywuje - jak chociaż jedna osoba dzięki temu też ruszy dupę, to będzie dla mnie sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż sukcesem jest już to, że ja sam ruszyłem dupę.

Co prawda jest niedziela rano, ale dziś raczej będę odpoczywał, więc raczej wartości z toggl się nie zmienią. Musi być czas na zasłużony odpoczynek po produktywnym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale gdybym coś robił - dam znać w komentarzu.

Całość
Ogólny czas pracy i produktywny (nie licząc sportu, bo tego nie zapisywałem ile czasu mi to zajmowało, ale może powinienem zacząć) - 33:09 - czas liczony z całego tygodnia.

[ Tworzenie stron WWW ]
12:26 - nie mniej, nie więcej - dokładnie tyle było pracy, na razie czekam albo na materiały, albo na akceptacje itp - w poniedziałek będę poganiał klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tutaj nie mogło być nic więcej. Ogólnie - produktywna i szybka praca nad stronkami - można powiedzieć że ten temat zaliczony na 100%.

[ Sprzedaż e-produktów ]
2:56 - mało, stanowczo za mało, ale to też dlatego że dużo było innej pracy w tym tygodniu. W następnym tygodniu postaram się, aby było więcej. Czas ten wykorzystałem obecnie na tworzenie strony pod sprzedaż e-produktów. Będzie trzeba podpiąć płatności HotPay (muszą najpierw zaakceptować) i potestować, porobić coś jeszcze itp. Plus troche kodowania na wordpressie się szykuje pod to. W przyszłym tygodniu chce również zacząć pracę nad tym e-produktem jakim będzie kurs - nomen omen - wordpressa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wniosek: Tutaj ogólnie widzę pole do sporej poprawy...

[ #afiliacja ]
Tak jak pisałem - temat poboczny, więc tutaj mógłbym nic nie robić. Nie mniej jednak poodpisywałem na facebooku i przekierowałem na link afiliacyjny. W przyszłym tygodniu MOŻE dodam ogłoszenia, które zostały wcześniej niestety usunięte. Czas pracy nad tym nie był duży, bo 00:41 ale to nic nie szkodzi, bo to temat dodatkowy, przy okazji, może być olewany (o czym pisałem w pierwszym wpisie) i nic złego się nie stanie.

Wniosek: dodać te ogłoszenia i mieć spokój, bo potem tylko program w pythonie będzie to odświeżał. Mam nadzieje, że nie usuną znów tych ogłoszeń. Jak tak się stanie - temat leci już na 100% do kosza.

[ Sport/zdrowie/itp ]
Miałem wyjść 2x na rower lub basen. Wykonane w 200% bo byłem na rowerze 4x w tym tygodniu - około godziny jeździłem za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale na ten basen wypadałoby pójść w przyszłym tygodniu, nie tylko rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[ #samorozwoj ]
Razem: 6:05

W tym:
Czytanie: 2:00
Nauka SEO: 4:05

[ inne ]
Razem: 11:01

W tym:
Księgowość w spółce (czyli drukowanie dokumentów dla księgowego): 00:23
Zlecenie dla kolegi 7:08 - w teorii mógłbym to liczyć jako "stronę" bo stawiam mu sklep, ale akurat to będę liczył osobno, bo z nim już dłuzej współpracuje, a czasem w pythonie pisze mu proste programy też - oczywiście nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewien inny tajemniczy projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3:30

---
#produktywnylukas - zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#produktywnosc #prokrastynacja #motywacja #samorozwoj #rozwojosobistyznormikami #2godziny #4godziny
  • Odpowiedz