Wpis z mikrobloga

Czy lubicie jeść pałeczkami?

Nie spodziewałem się, że materiał o jedzeniu pałeczkami, o tym żeby ich nie oblizywać i jak poprawnie chwytać wzbudzi aż takie kontrowersje.

#japonia #sushi #ramen #kuchniamg78
MG78 - Czy lubicie jeść pałeczkami?

Nie spodziewałem się, że materiał o jedzeniu pał...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 15
Co do miniatury to XD, ale youtube wprowadził ostatnio możliwość testów i ta ma lepsze o 50% wyniki niż normalna spokojna miniaturka bez głupiej miny ;d (i beze mnie)
  • Odpowiedz
@MG78:

Co do miniatury to XD, ale youtube wprowadził ostatnio możliwość testów i ta ma lepsze o 50% wyniki niż normalna spokojna miniaturka bez głupiej miny ;d (i beze mnie)


To jest świat w którym nie chcę żyć (,)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 14
@PfefferWerfer: Jak YT był dodał taką opcję to pomyślałem, że sprawdzę no i niestety takie są fakty (YouTube wybiera w co ludzie chętniej klikają i dłużej oglądają). Co ciekawe moi widzowie to głównie 35-44, więc nie jest tak, że w takie miniatury klikają dzieciaki
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@kierowcaautobusuofficial: Długie formy na YT niestety są traktowane inaczej niż dawniej bo pojawił się mocny nacisk na rolki, ale ja wierzę w nie i robię dalej. Jak ogarnę jeszcze trochę tematów trudniejszych to też chyba wezmę się za rolki jako uzupełnienie długich form.

Wykop zdewaluował się mocniej niż polski złoty podczas inflacji i treści na głównej nie mają dużego przełożenia na wyświetlenia, a co dopiero na mirko (mam dostęp do
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@MacronT1000: Jak masz jeszcze jakieś sugestie to pisz, zrobię następnym razem znowu test i obawiam się, że znowu ta ze strzałkami może wygrać XD

Chociaż ostatnio robiłem test miniatur na innym filmie i różnił się tylko tym, że są tam napisy (normalnie nie dodaje) i co ciekawe ta bez napisów wygrała, ale jak to określił yt "niejednoznacznie".
MG78 - @MacronT1000: Jak masz jeszcze jakieś sugestie to pisz, zrobię następnym razem...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-7 o 11.12.59

Pobierz
  • Odpowiedz
@MG78: To ja mam jedno pytanie o jakąś zasadę działania tych "testów" - youtube pozwala wystawić wszystkie 3 miniaturki w jednym czasie na głównej (coś jak testy A/B) i liczy ilu NOWYCH (bez suba) użytkowników kliknęło w dany film na podstawie miniaturki (+ ilu wytrzymało możliwie do końca)?

Jak nie to ja tutaj widzę sporo błędów testowych jak różniąca się godzina publikacji i wpływ na udział (jeśli jedna miniaturka jest
  • Odpowiedz
Czy lubicie jeść pałeczkami?


@MG78: umiemy, ale nie lubimy, to doskonały przykład wyższości jednej cywilizacji nad inną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo zresztą nie lubimy siorbania i całej reszty azjatyckiej "kultury". Something, Japan tu nie działa (tak, wiem, że to nie Japonia), nie ma ani jednego prawdziwego plusa w jedzeniu pałeczkami, a nie sztućcami, nawet w daniach dedykowanych do pałeczkowania i siorbania.

Co do miniatury
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@AnonimusP: Niestety YT nie udostępnia tu szerszych danych, tylko to co na screenie więc nie wiem jaka jest klikalność poszczególnych miniatur w jakich grupach, średni czas oglądania, itd. A szkoda bo to by było bardzo pomocne. Test trwa maksymalnie 14 dni, ale czasem wcześniej YT wybiera lepszą miniaturę i ją ustawia.

Wszystkie trzy wyświetlane są jednocześnie, ale nie wiem jakie jakiej grupie wyświetla na jakiej podstawie. Według informacji z YT
  • Odpowiedz