Wpis z mikrobloga

#zalesie #studia #dieta

Eh muszę przyznać, że paskudnie się zestarzałem. Nieskromnie przyznam, ze byłem na prawdę dość przystojny, miałem powodzenie u dziewczyn w moim wieku. Teraz, po 5 latach studiów moja twarz wygląda jak twarz Pana Robinsona na załączonym obrazku. Opuchnięta morda, praktycznie brak uśmiechu, ogólne wrażenie jak byś patrzył na starego czerstwego piernika.
Niestety nie są to moje urojenia, dwa razy usłyszałem od dwóch różnych osób, że strasznie się zmieniłem i wyglądam jak bym miał 40 lat. O powodzeniu u kobiet już nawet nie wspomnę, żadna już nawet na mnie nie spojrzy.

Czynniki które zapewne miały na to wpływ:
- gówniane jedzenie
- ciągły stres przez studia
- alkohol i papierosy

Także no, sam sobie zrobiłem tą krzywdę. Od kilku miesięcy próbuję coś z tym zrobić, sporo ćwiczę, dużo lepiej się odżywiam i ograniczam alkohol. Niestety narazie bezskutecznie. Gdyby ktoś miał jakąkolwiek poradę jak się odmłodzić to chętnie przyjmę, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno :c
Ciemna-sraka - #zalesie #studia #dieta

Eh muszę przyznać, że paskudnie się zestarzał...

źródło: a

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Ciemna-sraka: Zadbaj o dobry sen. Stałe pory pójścia spać, wstawanie również o stałych porach. 6-8 godzin snu. Spróbuj rzucić fajki. Alko mocno ograniczyć.
  • Odpowiedz
@vateras131: Nigdy nie byłem u lekarza, czy jest taka opcja, żebym sobie przebadał z grubsza caly organizm, a nie tylko konkretna rzecz jak np. tarczycę? Czy raczej takie coś nie wchodzi w grę i trzeba zrobić sobie 15 badań żeby mieć pełny obraz sytuacji?
  • Odpowiedz
@xud9: No z tymi fajkami to jest problem spory. Przerzuciłem się w dużej mierze na elektryka, także tyle dobrego że paczka szlugów tygodniowo raczej mi wystarcza na ten moment.

Wiem jak ludzie się starzeją po szlugach, myślę że u mnie akurat to nie jest główny czynnik. Nie mam zniszczonej cery, kondycja w porządku, włosy i paznokcie raczej w normie. Ja się po prostu zdziadziałem xD Przedmówca zasugerował problem z hormonami
  • Odpowiedz