Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dokładnie 2 lata temu postanowiłem odmienić swoje życie. Nie było warto.

Schudłem ze 105kg do 75kg w skrajnym momencie przy 185cm wzrostu
Zacząłem chodzić na siłownię i biegać
Spożycie alkoholu wyeliminowane do zera
Sam zacząłem robić sobie jedzenie, minimalna ilość gotowców i innego przetworzonego syfu
Zacząłem dbać o jakość i ilość snu, wszystko konsultowałem ze specjalistami
Stałem się nałogowym słuchaczem podcastów o zdrowiu, śnie, diecie, aktywnościach fizycznych, relacjach, ale też popularnonaukowych

Oprócz tego, że:
- masę swojego wyciskam jak od niechcenia kiedy na początku nie było możliwe nawet jedno powtórzenie
- podciągam się nachwytem 15 razy
- robię 3km w mniej niż 12 minut
- polubiłem siedzenie w kuchni i eksperymenty kulinarne
- polubiłem mechanikę kwantową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nic się w moim życiu na dobre nie zmieniło.

Wciąż brak znajomych, a nawet jest ich mniej z powodu całkowitego odrzucenia alkoholu
Wciąż brak dziewczyny pomimo nienajgorzej wyglądającej sylwetki
Dalej jest miękką pipą

Nie czuję że moje zdrowie po odrzuceniu alkoholu i wprowadzeniu zdrowej diety się poprawiło:
- wciąż problemy ze snem a co za tym idzie z regeneracją
- cera się nie poprawiła
- włosy nie przestały wypadać
- nie czuję się zdrowszy na umyśle, mentalnie czy emocjonalnie, tak jak wcześniej byłem głupi tak samo jestem teraz
- nie mam więcej energii i tak jak wcześniej miewam problemy z utrzymaniem koncentracji

Dziś idę pić alkohol ze znajomymi z własnej inicjatywy. Zmarnowane dwa lata. Mogłem ten czas przeznaczyć na zarabianie pieniędzy i teraz byłbym w zupełnie innym miejscu. Taki cel też sobie teraz obieram - być bogatym, bo tylko to mi na tym etapie życia przynosi szczęście.

#przegryw #alkohol #alkoholizm #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
kobiety lubią takich miśków 105 kilo a nie 75 jak baba
i jak pije, to przynajmniej jest wesoło

dałeś się zrobić w bambuko z tymi poradami
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): A ja sobie trenuje sport (nie siłownie) bo lubię ten sport. Gotuję sobie zdrowo, bo mam potrawy które lubię, a nie zawsze chce mi się daleko jechać, bo tylko parę miejsc robi je tak dobrze jak chce itp.

Robię, bo lubię, a nie že mam jakiś niesamowity “cel”.

PS
Możesz zarabiać dobre pieniądze i cały czas robić te inne rzeczy. To się nie wyklucza, a wręcz przeciwnie, IMO sprzężenie zwrotne jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dales sie znalapac na fitnessowy mem. Rozejrzyj sie po znajomych: widzisz zeby zadbani sportowcy mieli powodzenie u kobiet? Kobiety lubia jak masz brzuszek, lapieez zadyche wchodzac na 1 pietro i smierdzisz piwskiem. A ci zadbani pewnie wola chlopcow
  • Odpowiedz