Wpis z mikrobloga

@teslamodels: Pokoj za 175/ dobe to malo? xD w normalnym mieście jak poszukasz dobrze na airbnb to z wszystkimi opłatami masz za 300zl mieszkanie ok 50-60m2 z parkingiem podziemnym na osiedlu zamknietym w samym centrum. Jak chcesz gdziesz poza mniejsze bez parkingu ogarniesz za ok 200-220.
  • Odpowiedz
@harold97 śmiechy śmiechami, ale w tym roku jechaliśmy z różową na all in w Turcji na tydzień i wyszło to w sumie 4200 z przelotem, jak liczyłem ile wyjdzie tydzień nad Balatonem, to wyszłoby conajmniej 2k więcej jak chcieliśmy jechać sami, więc all inclusive w last minute można bardzo dobrze trafić i często lepiej od wyjazdu na własną rękę
  • Odpowiedz
  • 0
@harold97 Zero ironii w tym obrazku. Ja już sobie obiecałem, że wakacje nigdy w polackim Januszowie, żeby nie karmić tych pasożytów. Ostatnio poleciałem sobie do Wenecji i wydałem mniej niż bym pewnie wydał w Tatrach czy Mielnie xD
  • Odpowiedz
@harold97: No trochę prawda tyidzen w Ustce 3000zł w 2oosoby , lub 7 dni na Malcie jak odopowiednio bilety wcześniej kupisz to wychodzą 2x tyle co pociąg nad morze xD Pogoda pewna no tylko w Polsce mamy piękne plaże tylko za tym tęsknie :P
  • Odpowiedz