Wpis z mikrobloga

  • 3
@ajuto00 tak tak, wielkie rozliczenie PiSu, Kaczor i Obajtek za kratami. Jak na razie to rząd opozycji 13 grudnia nie potrafi dogadać sie sam ze sobą i kłóci sie o związki dla tęczaków XD
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: mam nadzieję, że żartujesz i w 2 tygodnie chciałbyś zebrać dowody, zacząć i skończyć proces. To by znaczyło, że żyjemy w większej republice bananowej niż sądziłem
  • Odpowiedz
wystarczy, że rozliczą 100 afer pis-u, a im mniej tych swoich obietnic zrobią, tym lepiej nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajuto00: no i jak tam idzie rozliczanie pisu? Wystawili klaunów pod publiczke dla takich jak ty xD

a im mniej tych swoich
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że żartujesz i w 2 tygodnie chciałbyś zebrać dowody, zacząć i skończyć proces. To by znaczyło, że żyjemy w większej republice bananowej niż sądziłem


@ajuto00: za rok też będziesz to powtarzać, że 2 tygodniexDDD

Dramat z takimi typami jak ty
  • Odpowiedz
@ajuto00: a jak okaże się że przez 4 lata nie skończy się żaden proces to będziesz pisał to samo? Bo mam dziwne przeczucie że rok przed następnymi wyborami do sejmu będziemy dalej oglądać jakiś cyrk w komisjach śledczych z których nic nie będę w wynikać.
  • Odpowiedz
To jest Polska właśnie. Totalny brak ambicji. P0laczki nie potrzebują wiele. Obietnice? A po co? A dlaczego? Najważniejsze, że PiS nie rządzi XD Ci sami ludzie muszą się cieszyć, że Polska w ogóle wzięła udział w Euro. A że dostali po dupie? Trudno.
@ajuto00 @Tymajster
  • Odpowiedz
@AlexBrown: kto powiedział, że ja nie mam ambicji.
Przy tych wyborach były dwie opcje. Albo dalej nasz kraj będzie leciał w otchłań dyktatury i braku standardów cywilizowanej, liberalnej demokracji albo nie. Ja wybrałem nie. Co miałem zrobić, abyś uznał ze jestem ambitny? Na Konfę zagłosować?
W dupie mam te konkrety, większość to jakieś populistyczne rozdawnictwo pewnie.
Odsunelismy PiS od władzy i to już coś pozytywnego, więc jestem zadowolony, uśmiechnięty hehe.
  • Odpowiedz