Wpis z mikrobloga

@OddajButa123 swoją drogą nie wierzę w przypadki, większość profesjonalnych piłkarzy zostało nimi przez znajomości i wiem to z pierwszej ręki (ponad 20 lat temu zostałem wybrany do preselekcji do szkoły Lecha Poznań - to nie były czasy jak teraz, że płacisz żeby grać w jakiejś szkółce). Niezliczona ilość talentów została zmarnowana tylko dlatego, że nie miała nikogo znajomego w klubie/związku.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: BLUŹNIERCZE MODŁY ZAPRZESTAŃ GŁOSIĆ, ALBOWIEM NIE DOCENIASZ BLASKU NAMASZCZONEGO. OTWÓRZ SERCE, PORZUĆ NIENAWIŚĆ, A DAR RADOŚCI SPŁYNIE NA CIEBIE OBFITYM STRUMIENIEM. AMENT
  • Odpowiedz
Coś poszło nie tak, boski Leo zanurzył w wanience ręce a jakim teraz Yamal byłby koksem gdyby to były stopy Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
They originate from a December 2007 photoshoot for a 2008 calendar the newspaper did with UNICEF, which had #!$%@? from various Barca first team stars at the time as Lamine was barely six months old.


Jakby ktoś sprawdzał date urodzenia Yamala i coś się nie kleiło
  • Odpowiedz
swoją drogą nie wierzę w przypadki, większość profesjonalnych piłkarzy zostało nimi przez znajomości


@Dominias: ta światowa topka nie- wielu z nich wywodzi się z biedy, bez żadnych znajomości. W Polsce jest zapewne tak jak piszesz i mamy tego skutki w postaci bardzo słabej ligi.
  • Odpowiedz
@mientix no jasne, że mocno to ogólniłem, ale popatrz ilu z obecnych topowych graczy z czasów kiedy byli dziećmi ma zdjęcia z innymi ówcześnie topowymi graczami i to nie są zdjęcia z przypadku, po prostu to jest dosyć hermetyczne środowisko i mega ułatwia to robienie kariery.
  • Odpowiedz