Wpis z mikrobloga

Jak stylizuje się 80% Polaków?

- śmierdzi od nich. Polak rzadko używa antyperspirantu. Mają nieświeży oddech, nie myją zębów.

- wyglądają na zaniedbanych, chodzą w ubraniach zakupionych 10 lat temu które dawno wyszły z mody, dziwna moda, dosłownie na żadnej steonie internetowej sklepu z ubrabiami nie widziałam takiej kompozycji ubrań jakie jest w stanie wymyślec polak. Nie wiem na kim oni się wzorują w ubiorze. Polak nie interesuje się trendami modowymi, jakby dla nich ubranie się modnie jest niemęskie. Ubierają się w rybaczki, sandały i dziwne koszulki.

Wejdźcie sobie na stronę jakiegoś sklepu z moda męska i zastanówcie sie czy polacy ubierają się jak ci modele?

- polak prawie nigdy nie używa perfum, a jeśli spsika się czymś to jakimiś tanimi sikami z biedronki

- nie obcinają i nie czyszczą paznokci, obgryzają paznokie, i nierzadko się zdarza że mają czarny bród pod paznokciami. Inni mają poobgryzane pazury tak że z tego paznokcia prawie nic nie zostało, obrzydliwe

- mają wstrętne owłosienie, w lato widać to szczególnie te obrzydliwe czarne wlochy na bladej skòrze, na klacie, plecach i na nogach. Pach też nie gołą więc yebie od nich smrodem.

- zarost / broda - polak jeśli zapuści brodę to nigdy nie ma jej zadbanej, albo mają takie brody zaniedbane, długie jak u jakichś meneli i myślą że to atrakcyjnie wygląda i dodaję im męskości. Zamiast tego wyglądają niechlujnie. Zapudzczają brody z lenistwa, bo nie chce im sie codziennie golic ryja. Inni mają rzadki zarost, łyse placki z miejscowym owłosieniem. Nie wygląda to schludnie.

- sylwetka - ulani w tłuszczu, brak zarysu mięśni.

- fryzura - rzadkie włosy, obcięte na krótko, mysi kolor, zakola, łysina. Niektórzy aby się wyróżnić mają dziwne fryzury - zapuszczają włosy do ramion, niestety mimo to te ich włosy wyglądają jak przetłuszczone strąki.
Naprawdę spotkać polaka który ma bujne, zadbane, zdrowe włosy to rzadkość.

- twarz - zmęczona twarz, nierównomierny koloryt cery, żółte plamy, niektórzy mają czerwone burackie ryje bo nigdy nie używają kremów z filterem. Tłusta cera z pryszczami. Cienie i wory pod oczami

- cześć z nich aby dodać sobie "charakteru" robi sobie tandetne tatuaże - losowe tatuaże widziałam chłopa który wytautułował sobie na łapie żółte gwiazdki, wiśnie, pikatchu. Inni tytułują sobie gołe baby, wilki, drzewa. Patusy mają też pomysł żeby wytuatułować sobie zdjęcie swojego dziecka na łydce.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #redpill #blackpill #tinder
#p0lka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xena_x: pokaż się, czy nie jesteś gruba, zdziarana albo zmazana makijażem, bez którego straszysz. No i charakter, jak toksyczny to rzyg.
  • Odpowiedz
@xena_x:

śmierdzi od nich. Polak rzadko używa antyperspirantu. Mają nieświeży oddech, nie myją zębów.

Tak. Od co drugiego faceta autentycznie cuchnie potem. I ok, ja rozumiem, można się spocić, szczególnie jak jest lato. Ale to nie jest tak, że oni się myją rano i po kilku godzinach od nich wali, oni się nie myją kilka dni, łażą codziennie w tych samych ciuchach i to nie ma siły, żeby od takiego delikwenta nie klepało na odległość... Uzębienie p0lusów jest w strasznym stanie. Rozumiem, że nie każdy ma hollywoodzki uśmiech ale higiena to podstawa a Janki albo mają żółte i śmierdzące zębiska albo wcale ich nie mają! Ubytki przednich zębów to norma, nawet u młodych chłopaków. Coś strasznego.

wyglądają na zaniedbanych, chodzą w ubraniach zakupionych 10 lat temu które dawno wyszły z mody, dziwna moda, dosłownie na żadnej steonie internetowej sklepu z ubrabiami nie widziałam takiej kompozycji ubrań jakie jest w stanie wymyślec polak. Nie wiem na kim oni się wzorują w ubiorze. Polak nie interesuje się trendami modowymi, jakby dla nich ubranie się modnie jest niemęskie. Ubierają się w rybaczki, sandały i
  • Odpowiedz
@xena_x: a baby noszą tipsy jakby zatrudniły się do zbioru bawełny, dwumilimetrowa tapeta oczywiście wieczorowa w dzień i ciężkie perfumy snujące się za nimi jak pięciometrowy ogon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 85
@xena_x Trochę współczuję towarzystwa w jakim się obracasz. ¯_(ツ)_/¯
Ja jednak w większość spotykam normalnie ubranych i normalnie dbających o higienę facetów.
  • Odpowiedz
@xena_x: Dobry punkt z kremem z filtrem, prawdziwemu polakowi przecież naturalne słońce nie zaszkodzi, jeszcze do tego flaszkę zrobi bo co to za relaks na słoneczku bez alkoholu - i potem co drugi facet ma twarz jak zwierzę oderwane od pługa z nadciśnieniem. Na miejscu kobiety mając do wyboru beżowego bądź czerwonego, bez wahania wybrałbym beżowego.
  • Odpowiedz