Wpis z mikrobloga

wstałem rano poszedłem się odlać i wróciłem jeszcze na chwilę do łóżka przykryłem kołdrą i w półmroku widze, że coś mi się blisko mordy rusza i myślę sobie #!$%@? pająk nie to niemożliwe żeby tak bezczelnie w łóżko mi się #!$%@?ł, wstaję zapalam światło i to #!$%@? rzeczywście #!$%@? pająk, no w całej mojej historii jeszcze nigdy taka bezczelna jednostka mi się nie trafiła, kapciowałem go pięć razy na miazgę, skąd te #!$%@? się biorą to ja nie wiem, a tak naprawdę to wiem, to przez to że muszę spać z otwartym balkonem w nocy i włazi mi multum tego gówna do mieszkania, ostatnio bardzo często znajduję
  • 41
  • Odpowiedz
  • 21
@onepnch: żuki to tm #!$%@?, pająków nienawidze #!$%@?ów, a jeszcze takiego bezczela #!$%@?ć i do łóżka świętego mojego kochanego no nie wyczymie, już nie czuję się bezpiecznie we własnym domu
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Albo spray tak jak to napisał @XanderPLXE albo moskitera na okna i drzwi balkonowe i sobie śpisz fajniutko.
Dziwne bardzo, że pająki wchodzą Ci do mieszkania w lato, bo raczej to się dzieje w zimę, aby przetrwać ten okres, a w lato wszystkie wychodzą i śmigają na zewnątrz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Soothsayer mi kiedyś w nocy po twarzy rybik cukrowy przebiegi i to był najmocniejszy liść jaki kiedykolwiek dostałem i w dodatku własną ręką przez sen ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz