Wpis z mikrobloga

https://www.money.pl/gospodarka/minister-tlumaczy-sie-z-wypowiedzi-o-cenach-mieszkan-wywolal-nia-burze-7045767045954336a.html

"Minister został zapytany o te słowa w "Graffiti" Polsatu News. - Najgorsze jest to, że w dyskusji o bardzo poważnym problemie, jakim jest deficyt dwóch miliony mieszkań na polskim rynku, potężnej liczbie młodych, samodzielnych ludzi, mających pracę, a których nie stać, by dojść do tego własnego mieszkania, jakieś detale zaczynają odgrywać, a nie rzetelna dyskusja o tym - odpowiedział Paszyk."

Jako to jest bezczelna gnida

To czy młodzi wezmą kredyt za 700k czy 600k albo 500k to jest detal.

Jak PiS przepłacał za agregaty to jakoś to detal nie był.

Boże jak bardzo ten kraj jest stracony, że takie moralne zera zajmują ministerialne pozycje

#nieruchomosci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jozef-dzierzynski Ten mejl, w którym jest wprost napisane, że większość Konfederacji ("korwiniści oraz część frakcji narodowej" = większość) chce atakować PiS jak najwięcej i twierdzisz, że to dowód na koalicję? xD

To jest naprawdę przeurocze, jak w odpowiedzi na FAKTYCZNE zarzuty złamania obietnic lub działania na szkodę przez koalicję rządową, wy nieudolnie odbijacie piłeczkę, zarzucając Konfederacji coś... co się nigdy nie stało, ale totalnie by się stało, bo wy tak mówicie,
  • Odpowiedz
zarzucając Konfederacji coś... co się nigdy nie stało,


@Emes91:
https://www.radiopik.pl/2,117190,lukasz-schreiber-z-poparciem-konfederacji-powsta&s=1&si=1&sp=1
Tego pewnie też nie było?
Zabawne jedynie jest to jak wielkie masz klapki na oczach. To co mówi korwin to nieprawda, to co pisze winnicki to nic takiego, dogadanie się ze schreiberem nie istniało, to nie była prawdziwa koalicja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z jednej strony żałuje że pis i konfa nie zebrali więcej bo wtedy
  • Odpowiedz
@Emes91: A ciekawe co konfiarska by powiedziała na to, że cała konfa, w tym Bosak nie poparł wniosku o zniesienie immunitetu Wosiowi, który kupił, cytując Bosaka, "nielegalnie" Pegasusa, którego użycie było, cytując Bosaka, "nielegalne", albo czemu Sośnierz powiela pisowską retorykę o księdzu Olszewskim. Tak można długo, a usprawiedliwienia jak nie ma tak nie będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Wap30 Ja wiem, że Fajnowscy mają braki w podstawowych zdolnościach poznawczych, w tym także w zakresie teorii umysłu, dlatego ich ptasie móżdżki nie potrafią ogarnąć, że celem istnienia Konfy nie jest robienie im dobrze i postępowanie na ich korzyść, ale granie przeciwko koalicji rządzącej i próby przypodobania się elektoratowi gnijącego PiSu jest najlogiczniejszą rzeczą, jaką konfiarze mogą zrobić pod kątem oportunizmu politycznego, i mało to ma wspólnego z faktyczną "koalicją".
  • Odpowiedz
@Emes91: a nie no jak ich celem jest robić to co chce elektorat PiS to faktycznie bardzo pożyteczna opcja polityczna. Czyli jak trzeba rozliczyć gnojów którzy rozkradli i r-----------i ten kraj to są przeciw, ale to spoko bo mają dobrą wymuwe i kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wap30 A znam takich Fajnowskich, którzy obciągali Tuskowi, bo jest taki mądry, że obiecuje socjal, żeby przekonać elektorat PiSu, w końcu Jemu wolno, bo to dla Wyższego Dobra ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Emes91: oh oh a ty mnie nie pytaj o mnie bo ja znam takiego co robi tak i siak. Ładną retorykę ma konfiarska, coś wam chyba na szkolenia po dronopadzie budżecik obcięli
  • Odpowiedz