Wpis z mikrobloga

Panna zniszczyła auto, zapewne w odwecie za jakąś akcję swojego faceta. Nikt jednak nie ma pewności czy faktycznie tak było, bo jest wiele osób w związkach, którym po prostu ciągle coś się wydaje i są chorobliwe zazdrośni. Sądząc po tym co odwaliła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś tam może nie grać pod kopułą, ale... TO NIE WAŻNE! żeńskie plemię nie widzi w tym nic złego.

(foto w komentarzach)

#zwiazki #logikarozowychpaskow
yaszczur - Panna zniszczyła auto, zapewne w odwecie za jakąś akcję swojego faceta. Ni...

źródło: temp_file1889465764827695141

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@yaszczur: Kolejny idealny przyklad, ze baby kieruja sie emocjami. Teraz bedzie miala problemy jesli facet bedzie chcial ja dojechac, no ale poklask u innych dziurawcow jest xD
  • Odpowiedz
Panna zniszczyła auto, zapewne w odwecie za jakąś akcję swojego faceta.


@yaszczur: Nawet jeśli ktoś ci coś zrobił to takiego zachowania absolutnie nic nie usprawiedliwia i nie ma na to żadnego wytłumaczenia zaś te osoby które takie coś popierają i twierdzę, że osoba dewastująca auto dobrze zrobiła pokazują wyłącznie ile patologii jest w kobietach.
  • Odpowiedz
Kolejny idealny przyklad, ze baby kieruja sie emocjami.


@tomazzo69: To absolutnie nie jest kwestia żadnych emocji absolutnie i błagam skończmy w reszcie z tymi farmazonami bo później takie osoby używają tego chociażby w sądzie jako argumentu do swojej obrony. To jest zwykły chuligański wybryk zaś w naszym społeczeństwie jest zwyczajnie przyzwolenie na patologię ze strony kobiet.
  • Odpowiedz
  • 1
@yaszczur: pomysł na biznes. kupujesz jakiś śmietnik BMW, szprejujesz go, zakładasz babskiego fejka na FB, wrzucasz tam zdjęcia wyszprejowanego auta i linka do zbiórki.
  • Odpowiedz
@yaszczur akt wandalizmu jest aktem wandalizmu. To że są jakieś dzbany co to popierają to zawsze tak było. Weź jakikolwiek post gdzie ktoś cos zrobił złego (czy kobieta czy facet to nie ważne) a pod nim będą ludzie co będą to popierać i ludzie co będą mocno oburzeni całym zajściem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kitku_Karola @doomky Ogólnie tak, ale biorąc pod uwagę wymienioną sytuację, nie znam żadnego mężczyzny, który zrobiłby podobny numer kobiecie niszcząc jej rzeczy, ba! nawet o tym nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@yaszczur mój były bił mi kota jak bo chciał mnie ukarać za swoje frustracje (typowa manipulacja, zaczął palić fajki i był zły że go nie chce przytulać bo śmierdzi przy jednoczesnym nie chceniu rzucenia fajek, więc wybrał bicie mojego kota i tłumaczył że mógłby mnie bić i że to robi dla mnie. Z typem już dawno nie jestem ale mentalnie pewnie jak ta baba od auta). Myślę że facet psychiczny prędzej
  • Odpowiedz