Wpis z mikrobloga

Nie będzie mi jakiś suchoincel mówił ile mam żreć i jak wyglądać. Literalnie przemoc.
Będę chodzić w za krótkiej bluzce z brzuchem z rozstępami na wierzchu w legginsach z cellulitem bo czuję się 10/10.
Badania pokazują, że to kobiety hejtują kobiety, a nie mężczyźni, bo facet nawet na taką nie chce spojrzeć, ale na kogoś trzeba zwalić.

#bodypositive #bekazlewactwa #bekazgrubasow #tvp #logikarozowychpaskow #p0lka #dziendobry
Zamroczony - Nie będzie mi jakiś suchoincel mówił ile mam żreć i jak wyglądać. Litera...

źródło: temp_file8301902125284019539

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Zamroczony: szkoda tylko że przez takie osoby jak pani ze zdjęcia. Kobiety które gdzieś tam, z jakiegoś powodu przytyły i pracują nad sobą żeby to zmienić, są wrzucane do jednego wora z tymi krzykaczkami które nic nie robią ze sobą i promują obrzydliwie niezdrowy styl życia
  • Odpowiedz
@Zamroczony: A według ciebie to normalne obcej osobie puszczać takie teksty? Możesz sobie pomyśleć co chcesz ale żeby na głos w ten sposób komentować i kogoś oceniać? Tym bardziej jeśli samemu ci daleko do ideału? Faceci niestety są w tym mistrzami i to jedyna dziedzina, w której możecie się poszczycić wyjątkowymi sukcesami. Przykre :)))
  • Odpowiedz
Nie będzie mi jakiś suchoincel mówił ile mam żreć i jak wyglądać. Literalnie przemoc.

Będę chodzić w za krótkiej bluzce z brzuchem z rozstępami na wierzchu w legginsach z cellulitem bo czuję się 10/10.

Badania pokazują, że to kobiety hejtują kobiety, a nie mężczyźni, bo facet nawet na taką nie chce spojrzeć, ale na kogoś trzeba zwalić.


@Zamroczony: Wspaniale, cieszę się razem z tobą. Szkoda tylko, że nikt nie mówi
  • Odpowiedz
  • 3
@WyzwolonaPodrozniczka A czemu interesuje cię stan mojego penisa, bo sama zaczęłaś go oceniać chociaż go nie widziałaś, zanim napisałem coś o jakichkolwiek narządach płciowych. Myślałaś, że mi dogryziesz? Mam w dupie co powie mi jakaś pryszczata gruba baba z internetu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cztero0404: No tak ale nikt prosto w twarz tego mężczyźnie nie mówi żeby on się źle nie poczuł a faceci potrafią takie komentarze rzucać bezpośrednio do danej kobiety prosto w gębę :))) Kobiety mimo wszystko mają więcej taktu, faceci mówią co myślą i się nie zastanawiają nad tym, że mogą komuś sprawić przykrość albo kogoś wpędzić w kompleksy na długie lata takim tekstem.
  • Odpowiedz
No tak ale nikt prosto w twarz tego mężczyźnie nie mówi żeby on się źle nie poczuł a faceci potrafią takie komentarze rzucać bezpośrednio do danej kobiety prosto w gębę :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Przepraszam, ale bzdura jedna wielka. Swojego czasu nawet to był pewien trend w internecie bo kobiety miały problem, że mężczyźni chodzą gdzieś tam po mieście bez koszulek, ale jak kobiety nie noszą stanika lub chodzą w samym staniku
  • Odpowiedz
Kobiety mimo wszystko mają więcej taktu, faceci mówią co myślą i się nie zastanawiają nad tym, że mogą komuś sprawić przykrość albo kogoś wpędzić w kompleksy na długie lata takim tekstem.


@WyzwolonaPodrozniczka: Nie prawda, w ktorym momencie mają niby więcej taktu? Jak im stringi wystają nad spodniami, czy może jak im sutki widać, a może jak wielbłądzie wagina się odbija na spodenkach obcisłych?
  • Odpowiedz
@dr_papieros:

Ja raczej nie dzieliłbym tego na kobieta, mężczyzna. Bo i facet jak i kobieta potrafią krytykować innych i to dość głośno i obrzydliwie. Bardziej wyrzuciłbym ich wszystkich do worka o nazwie "#!$%@? łeb"

No to jest zwyczajny brak kultury i ogłady. Pomyśleć sobie można ale po co tak komentować, żeby jeszcze ta osoba to usłyszała i żeby jej się zrobiło niefajnie? Nie ukrywajmy, nikt nie chce słuchać niepochlebnych opinii
  • Odpowiedz