Wpis z mikrobloga

Mamy w Polsce tak ciulowe media, że mam ich jęki w nosie. Nawet Onet, którego jestem czytelnikiem od ponad 15 lat robi jakiś chłam, jak fejki z żołnierzami, clickbaitowe tytuły sprzyjające pisowskiej propagandzie. Utrzymywanie postaci typu Rigamonti walącej non stop fejkami itd. A inne media są jeszcze gorsze. Niech sobie radzą - kasy mają wystarczająco.

#polityka #4konserwy #neuropa #media #onet
  • 9
  • Odpowiedz
@Gours: otóż to xD żeby to jeszcze jakąś jakość miało, a to #!$%@? listy clickbaitów tylko i teksty bez korekty żeby szybciej mieć niż inni xD
  • Odpowiedz
@Gours: to się sprzedaje. Przeciętny odbiorca czyta tytuł lub scrolluje 4 zdaniowy artykuł. Liczy się emocja. Wyjdź trochę poza te utarte mainstreamowo mainstreamowe. Na pewno znajdziesz jakieś sensowne źródło informacji dla siebie. Ja od jakichś 8 lat subskrybuję tygodnik Polityka i bardzo doceniam merytoryczność materiałów. Sporo zależy oczywiście od autorów. Jeżeli masz ochotę wyślij mi maila na priv mogę podesłać kilka artykułów, które zapisałem.
  • Odpowiedz
@Pasiak420 raczej centryści, TP to owszem tygodnik o tradycjach katolickich, ale redagowany przez tą bardziej światłą i liberalną część środowiska katolickiego za co zresztą zbierają od lat bęcki od hierarchów, a Jędraszewski po prawie 80 latach wydawania pisma wypowiedział im umowę najmu dotychczasowej redakcji, która znajdowała się w budynku należącym do Kurii, politycznie zaś idą raczej środkiem jeśli już jakaś partia im jest najbliższa to na upartego Trzecia Droga.
  • Odpowiedz
@galicjanin: cos w tym jest xD Tygodnik jest spoko porownujac inne gazety. Dwie lewe ręce też ciekawe oraz orb. Wiadomo zawsze to będzie subiektywne ale mniej niz onet, wyborcza czy wp.pl xD
  • Odpowiedz
@ketiow: Ja tam z Onetu lubię Stan Wyjątkowy. Dość obiektywnie wypowiadają się o tym co się dzieje i nie stronią od konstruktywnej krytyki obecnego rządu.
  • Odpowiedz