Wpis z mikrobloga

#kuchnia #gotowanie
Mirki pytanie, używam aktualnie starej klasycznej kuchenki gazowej z piekarnikiem ma z 10 lat, no ale wymieniamy kuchnie i teraz będzie płyta gazowa do zabudowy. Kiedyś człowiek brał kuchenkę, jaka była i się nie zastanawiał moc planików, rozstaw uje muje. Teraz zacząłem czytać komentarze i już nie wiem nic... nie mam za dużego budżetu wybrałem jakąś tam płytę bosha, niby wszystko fajnie, ale ludzie narzekają na mała moc palników. Czy 3000 W na największym z 4 palników to mało ? juz liczę się z tym, że większość tych płyt gazowych jest bardzo ciasna, teraz ta moc palników mnie zastanawia, i ciekawi mnie, jaka moc mogła mieć moja aktualna kuchenka za pewnie kurna mniej niż 1000 zł.

Macie płyty gazowe ? serio może być problem z tą mocą palników ?
  • 2
  • Odpowiedz
@SilentJustice: Mam teraz płytę z beko, https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/plyty-do-zabudowy/plyta-gazowa-beko-hilg64220s zobacz specke palników, natomiast jeśli chodzi o użytkowanie - zero problemu jak chcesz smażyc to jest ostro, do gotowania jak człowiek normalnie jest w pytę i zero problemów. Minał już 6 miesiąc jak jej używam i nie widze problemu... Co ma sie gotować to się gotuje, co ma się smażyć to się smaży. Na dużym palniku trzaskam steka bez problemu i w mig
  • Odpowiedz