Wpis z mikrobloga

Cześć, Polska.
Dziś ponownie eksploruję wykop jako Koreańczyk porea.

Dzisiaj ciekawi mnie polska liga piłkarska. W Korei K League jakoś nie budzi zaufania, a mecze oglądają tylko zainteresowani, podczas gdy baseball jest w Korei bardzo popularny, prawie jak sport narodowy. Jednak w Polsce wydaje się, że działalność kibiców poszczególnych klubów piłkarskich jest bardzo aktywna. Który klub powinienem wspierać?

Mój ulubiony klub baseballowy w Korei zawsze jest na końcu tabeli i nie zdobył mistrzostwa od ponad 20 lat. Ale jego fani są bardzo oddani i nie boją się porażki (bo nie wygrywają, więc wygrana jest dla nich przerażająca). Czy w Ekstraklasie jest podobny klub?

(P.S. Nie mogłem znaleźć zdjęcia ligi w języku polskim...)

#ekstraklasa #ekstraklasaboners #sport #porea
josb515 - Cześć, Polska.
Dziś ponownie eksploruję wykop jako Koreańczyk porea.

Dzisi...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@josb515 Cześć, w Polsce jest teraz 3 w nocy, więc trafiłeś na nocną zmianę na tym portalu.
Jeśli chodzi o polską ligę warto zwrócić uwagę na Jagiellonie Białystok, która zdobyła Mistrza Polski pierwszy raz w 104-letniej historii, grając piękną piłką ofensywną skupioną na ładnym rozgrywaniu akcji i zdobywaniu stosunkowo sporo bramek, właściwie bardzo dużo. Akurat jestem kibicem tego klubu, ale nie musiałbym nim być, by powiedzieć, że to klub, na który
  • Odpowiedz
  • 2
@lepaq: Jestem nagle podekscytowany!!!!
19 lipca nie przegapię tego meczu.

Zamiast kibicować jednej drużynie, skupię się na zawodnikach i spróbuję zrozumieć styl gry ligi polskiej.

(P.S. Ci, którzy działają o świcie, są [naprawdę] najlepsi, prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°))
josb515 - @lepaq: Jestem nagle podekscytowany!!!!
19 lipca nie przegapię tego meczu.
...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@josb515 Pogoń Szczecin. Najśmieszniejszy klub w ekstraklasie. Nigdy nic nie zdobył, zawsze się obsra metr przed metą. Polecam właśnie ten klub do kibicowania.
  • Odpowiedz
Czy w Ekstraklasie jest podobny klub?


@josb515: mamy pogoń szczecin która w jednym sezonie kilka razy zesrała się metr przed kiblem

jeśli rozumiesz co napisałem to jak dla mnie nie jesteś skośnooki
  • Odpowiedz
@josb515: Widzew Łódź. 4 mistrzostwa Polski. 27 lat od ostatniego mistrzostwa. W tym czasie klub przestał istnieć przez złe zarządzenie właścicieli ale powstał na nowo dzięki kibicom. Musieliśmy zaczynać od czwartego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Obecnie jesteśmy trzeci sezon w ekstraklasie.
travis_marshall - @josb515: Widzew Łódź. 4 mistrzostwa Polski. 27 lat od ostatniego m...

źródło: RTS

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
jest najlepsza liga świata


@rosomak94: XDDD Oczywiście, te sceny to prawdopodobnie występy mające na celu zwiększenie atrakcyjności wydarzenia sportowego.
  • Odpowiedz