Wpis z mikrobloga

Kiedyś poznałem #rozowypasek , z którą bardzo dobrze się rozmawiało – mieliśmy wspólne zainteresowania i wszystko wskazywało na to, że nasza znajomość może przerodzić się w coś więcej. Pewnego dnia, podczas naszego spotkania, otrzymała wiadomość o śmierci swojego wujka, z którym była bardzo blisko. Zaoferowałem, że mogę ją zawieźć do rodziny (nie miała auta a jej rodzina mieszkała po drodze do mojego rodzinnego domu więc przy okazji rodzinę odwiedziłem), aby mogła być z najbliższymi w trudnym czasie. Tej nocy długo rozmawialiśmy, starając się jakoś przez to przejść.

Następnie nastąpił tydzień ciszy. Po tym czasie dostałem od niej wiadomość, w której oskarżyła mnie o bycie toksycznym i stwierdziła że narzucam się. Nie odpisałem nic, tylko wysłałem machającego papieża i poszedłem się napić, czując się rozczarowany, że zmarnowałem czas na kretynkę.

I weź tu k*rwa bądź wspierający.

#logikarozowychpaskow #zalesie #rozowepaski #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
w której oskarżyła mnie o bycie toksycznym


@Dueil_angoisseus: Klasyczne victim card. W sensie babki mogą wymyslec wszystko co chcą, zalezne od intencji+ dodac do tego narrację i cyk- magicznie stajesz sie toksykiem, przemocowcem, narcyzem, homofobem i nienawidzisz kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare, znałem
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: ja mam lepsze:

Kiedys pojechalem w zime 200km do laski, z ktora zajebiscie mi sie dogadywalo przez gg/neta. Dalem kwiaty, poszlismy do kawiarni. Fajnie sie gadalo, gdzie podczas rozmowy dowiedzialem sie ze "zaczepiaja ja ciagle starsi faceci na miescie". Laska ladna, zgrabna, a ubierala sie w palto, plaszcze, ogolem jak 40letnia biurwa. No i jeszcze byla to artystka, co mi imponowalo bo jako 25latek gowno wiedzialem o syfie jaki ma pod kopula.

Na spotkaniu dowiedzialem sie ze jest milo, ale ona ma chlopaka. I spotyka sie jeszcze tak jak ze mna z przyjacielem z kregu ezoteryki. Juz wczesniej pisala i widzialem fotki jak jezdzi na zloty ezoteryki, tylko takie dla mlodych. Tak wygladalo to z fotek, ona sama i 4-5 nawiedzonych forumowiczow betaorbiterow wokolo
  • Odpowiedz
@Aokx:

Kobiety oczekują od mężczyzn bycia opiekuńczym, liczyła że Ty napiszesz do niej


Nie pisałem pierwszy bo jak rozmawialiśmy i mówiła że potrzebuje przerwy od sociali to powiedziałem żeby odezwała się jak będzie chciała porozmawiać. Nie chciałem się narzucać.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: bardzo dobrze zrobiłeś jeżeli faktycznie chciałaś wspierać to wspierałeś i tyle a nie jak redpilowi guru mówią żebyś był na siłę chamem i mimo że chcesz wspierać to nie wspieraj tylko trzymaj ramę. Jeśli ty chciałeś ją wspierać i wspierałeś to dobrze świadczy o tobie jeżeli to robiłeś i ono tego nie doceniła tylko uznawać się za słabego czy przyjaciela czy cokolwiek innego to znaczy że ona jest fatalnym
  • Odpowiedz
@Kazek61
Wiesz trochę interesuję się redpillem ale jak siedzę koło niej i nagle nie wie co robić bo do swojej wiochy rodzinnej ma słaby dojazd komunikacją i zaczyna panikować no to zaproponowałem jej bo raz zwyczajnie dlatego że stała mi się trochę bliska a dwa że dużo nie traciłem bo mogłem sobie wziąć zdalną pracę i przedłużyć weekend u rodziny.
  • Odpowiedz