Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie jak ludzie na tym portalu liżą dupe Ukrainie a sieją mowę nienawiści do Rosji.

Ta wojna jest tak bezsensowna, jakby ludzie chcieli to by w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji, wtedy by ludzie przestaliby ginąć niewinni, najgorsze w wojnie jest to że Politycy którzy ją wywołują żyją a umierają niewinni ludzie, według mnie celem tej wojny nie powinna być wygrana Ukrainy tylko pokój i aby ludzie nie ginęli, ale lewaczki tego nie zrozumieją
#rosja #ukraina #wojna
  • 59
  • Odpowiedz
Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


@wielkifanrapu: A wiesz ze duża część twojego laptopa jest moja bo ze mną piszesz i ja tak mówie?
  • Odpowiedz
w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji


@wielkifanrapu: xD
jakim prawem? jak Ci się wprowadzę siłą do Twojego domu, ukradnę kosztowności i np. zgwałcę żonę to też po kilku miesiącach stwierdzisz "dobra, trzeba się z nim dogadać" i oddasz mi jeden pokój z warunkiem że mam nie pić i nie sprowadzać kolegów na libację? to jest urwa absurdalne
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: 1) Nikt nie liże dupy Ukrainie, co najwyżej jej kibicuje w wojnie z rosją.
2) Mowa nienawiści względem Rosji pochodzi poniekąd od faktu, że ze strony Rosji od kilku dobrych wieków nic dobrego nas nie spotkało a XX to już w ogóle crem de la crem relacji między naszymi narodami. Natomiast teraz, kraj, który próbujesz bronić napadł zbrojnie sąsiada a dodatkowo grozi kolejnym np użyciem broni nuklerarnej.

Ukraina może
  • Odpowiedz
Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


@wielkifanrapu: o #!$%@? jaki fikoł XD
szczególnie z tymi "mieszkającymi tam rosjanami" w obliczu faktu, że ruscy ZAWSZE z zajętych/okupowanych terenów wysiedlali rdzenną ludność (Polska, Finlandia, kraje nadbałtyckie, teraz Ukraina) i osiedlała swoje niziny społeczne, dla których był to prawdziwy "awans".
2/10 bo odpisałęm ruski trolu
  • Odpowiedz
Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


@wielkifanrapu: To nieprawda, mieszkali tam Ukraińcy Rosyjskojęzyczni. A poza tym Rosja ma się rozpaść i stracić jakiekolwiek przywileje na setki lat. Rozwiązanie jest proste rosjanie mają #!$%@?ć z terytorium Ukrainy. Tyle.
  • Odpowiedz
najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji,


@wielkifanrapu: Wpadniemy do ciebie na chatę na szaber i się dogadamy. Zamiast bezsensownego #!$%@? i kradzieży to zapłacisz nam 50k? Co ty na to?

Albo nie, odstąpisz nam jeden pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz