Wpis z mikrobloga

@neverwalkalone: jest rok 2006,ojciec siedzi na allegro i szuka jakis #!$%@?, podchodze i niesmialo pytam czy moze kupilby mi uzywany telefon sony ericsson k300i. Po wielu dniach proszenia niechetnie sie zgadza i po dokonaniu zakupu jedziemy do pobliskiego miasta zeby go odebrac od jakiegos wieslawa przedsiebiorcy. Wracamy do domu a ja moge sie pochwalic nowym nabytkiem przed kolegami z osiedla. Zycie jest fajne.
glaaki - @neverwalkalone: jest rok 2006,ojciec siedzi na allegro i szuka jakis #!$%@?...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 7
@neverwalkalone no wszystko było minimalistyczne bo nie było tylu danych w necie, sam tekst i to wystarczało. A dzisiaj same obrazki, ludzie nie czytają tylko najpierw obrazek i jak w mózgu przeskoczy to czyta :)

Mnie #!$%@? najbardziej clickbaitowe tytuły, mimo że nie przeglądam tych najpopularniejszych stron to coś tam wyskoczyło: „Robert zdecydował o przyszłości w kadrze: podjąłem decyzję.” No i ogólnie bym nie kliknął ale mnie zaciekawiło. Wchodzę a tam
  • Odpowiedz
no wszystko było minimalistyczne bo nie było tylu danych w necie, sam tekst i to wystarczało. A dzisiaj same obrazki, ludzie nie czytają tylko najpierw obrazek i jak w mózgu przeskoczy to czyta :)


@JK91: faktycznie, tak porównuję to te obrazki tutaj spartoliły cały wygląd. Kiedyś główny news miał mały kwadratowy obrazek, a reszta newsów była po prostu tekstowa - i to było zajebiste.

Ale wiadomo, ewolucja nastąpiła i twórcy
neverwalkalone - >no wszystko było minimalistyczne bo nie było tylu danych w necie, s...

źródło: vikop

Pobierz
  • Odpowiedz