Wpis z mikrobloga

  • 569
@neverwalkalone najpierw trzy dni czekania aż dojdzie przelew a później tydzień czekania na paczkę bo sprzedawca wysłał w środku tygodnia a w weekend poczta nie pracuje i będzie dopiero na następny tydzień xD
  • Odpowiedz
@papciebabcie: @0caffe ja pamiętam jak coś z Ali się kupowało albo stronek pandawill i się czekało na paczkę miesiącami aż potem dostawało się jeszcze awizo pod drzwi. Piękne czasy i sprowadzanie Xiaomi jak nikt nie wiedział co to jest XD
  • Odpowiedz
@neverwalkalone:
Pamiętam, że to była zupełnie inna mentalność.
Czlowiek bał się cokolwiek kupować, bo niewiadomo, czy oszukają, czy nie.
A dzisiaj?
Nawet się nie zastanowisz i pyk puszczasz przelew 10k na nowego kompa.
  • Odpowiedz
  • 22
@neverwalkalone: pamiętam jak na początkach allegro zdecydowałem się sprzedać telefon, dosyć drogi, a że młody byłem to wysłałem za pobraniem przez poczte polską, telefon zaginał :) w toku postępowania okazało się że magicznie wszystkie paczki jakie "pani" zamawiała ginęły na poczcie zanim do niej dotarły

ahhh i jeszcze ta aktywacja konta za pomocą listu, który przychodził pocztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o_co - @neverwalkalone: pamiętam jak na początkach allegro zdecydowałem się sprzedać ...

źródło: allegro

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: w ogóle te strony w tych latach 2006, 07, miały moim zdaniem swój prime jeśli chodzi o design. Prosty, przyjemny w obsłudze, intuicyjny, wszystko ładnie poukładane. A teraz jest totalny chaos, futurystyka. I komu to przeszkadzało? Dziś przecież nawet się wraca do tego, bo standardy Google się zmieniają, liczy się prostota, szybkośc działania strony
neverwalkalone - @Cephalopoda_Ammonoidea: w ogóle te strony w tych latach 2006, 07, m...

źródło: 71fa74d254ef7af70fba7f64684b127d06da49e2cda5d4fde4049c790e12e35e

Pobierz
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: piękny to był internet w 2005 roku, dzisiaj kompletny scam na wszystkim, pierdyliard okienek do zamknięcia (wiem że wtedy też były i trzeba było szukać ukrytego X żeby zamknac), ale dziś to już jest przesada. Każda strona jakaś #!$%@?. Nic nie można znaleźć, sam clickbait, artykuły o dupie Maryny byle tylko kliknąć i nabić wyswietlenie, nikt nie przekazuje prawdziwej treści ehhh
  • Odpowiedz
@hsossd: pamiętam jak z kolegami w szkole wystawialiśmy fikcyjną sprzedaż żeby sobie nabić pozytywnych ocen XD

ahh te czasy kiedy jeszcze nie nabijali prowizji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz