Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy u kambo pijaków jutuba przestanie się spinać finansowo. Klapek dalej pięknie leci na pysk. Cycaty knur albo kupuje wyświetlenia albo ma trochę z gówno wartych szortsów. Muminy już wegetują, a bongacamsowi z korkiem w brzuchu już chyba nikt nie wpłaca
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@Vendigoo: Nie wygląda mi on na człowieka który byłby w stanie mieć dochód pasywny. Chyba że za kwit z oszustw miałby jakieś mieszkania na wynajem. Na giełdę wydaje się za głupi. Tak czy siak musiałby ten hajs jakoś wyprać. Wydaje mi się ze ma po prostu na jakimś koncie poza polską jurysdykcją ale tak akurat za mało żeby żyć i za dużo żeby zdechnąć.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: Musiałby być dobrem aktorem, żeby udawać takiego kretyna. On w tych przekrętach był tylko słupem. Comiesięczny przelew to moze byc jakaś forma podziękowania za to że wziął wyroki na klatę i nie sypał.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: @Vendigoo ja tam nie wierzę w tą jego fortunę że mu coś jeszcze zostało.
Gość jest tak prymitywny i tępy że jedyne co potrafi to przewalić nie swoje pieniądze.
Teraz to go Paydee utrzymuje i jakieś marne grosze z jutuby i żebrów.
A co do jakiegoś przelewu co miesięcznego też nie wierzę, pewnie ktoś w Polsce musi te jego długi spłacać jeśli ma tam jakąś rodzinę, a nie
  • Odpowiedz