Wpis z mikrobloga

MLM jest o darciu mordy, noszeniu podróbek z aliexpress, skakaniu na scenie, dymieniu, jedzeniu, nagrywaniu tego wszystkiego smartfonem. Właściwie to tyle wywnioskowałem z tego filmu.
#frajerzyzmlm
Defined - MLM jest o darciu mordy, noszeniu podróbek z aliexpress, skakaniu na scenie...
  • 31
  • Odpowiedz
@hub_bub właśnie tez mi mignął ten screen. Te 4,7miesiaca to na tym najniższym pakiecie, dolnych nie widac, ale strzelam ze 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) także trzeba stale naganiać frajerow
  • Odpowiedz
@Euphor no właśnie ciekawe jestem a zasłonięte jest. Kolejny 4.3, jeszcze kolejny 2.x. Natomiast te ostatnie wiążą się z bardzo wysoką opłatą wstępną więc ciekawe ile ludzie to opłacają zanim pogodzą się z #!$%@? pieniędzy
  • Odpowiedz
@fiddle: @SpaceMonkey jeszcze więcej przejść mogli zrobić na tym ich promo filmiku xD źle się to ogląda i najlepsze te spowolnienie jak dają im obiad xD Koszą jeleni na co najmniej parę dobrych stówek miesięcznie (na pewno więcej), impreza pewnie też biletowana i raz im dadzą pojeść na imprezie podczas której lansuje się tylko sama "góra" piramidy... łaskawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pewnie cena wejściówki to 200-300 zł, więc nic nie musieli płacić, bo wszystko te rogacze zapłacili xd


@Defined: nie, 1200zl. Pracowalem na produkcji w uk z jedna gwiazda, ktora sie tym zajmowala(branza beauty, ziobro zaskoczenia). Minimum jeden sped do kilku rocznie, w cenie wejsciowki hotel jakis tam, bo najwazniejsza jest impra, nagrody dla trzody i vipy, ktore mozna dotknac. W sumie skoro ona sie tym cieszyla to ok, choc za
  • Odpowiedz