Wpis z mikrobloga

Mamy to, kolejne pół roku na tinderze czy innym badoo i tak 0 par. Minęło kolejne pół roku i jak ktoś tak jak ja ma wyjść że swojego #!$%@? bez znajomych z którymi wyjdzie na browara, obchodzą wspólnie urodziny, sylwka czy inne okazje do spędzana czasu w większej grupie gdzie jest okazja poznania jakiejś różowej.
Zaraz dzień krótszy, jesień, zima i kolejny rok w pieprzonej samotności
#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc ##!$%@?
  • 8
  • Odpowiedz
@mati1990 uważaj żeby w pogoni za wygrywem nie przegrać wszystkiego. Ja się już srogo przejechałem. Jak masz hobby to pielęgnuj, jak nie masz to znajdź sobie jakieś zainteresowania, różowa niczego nie polepszy w życiu a duża szansa że pogorszy
  • Odpowiedz
@ZnudzonyKot: W punkt. Po co przegrywowi różowa? Żeby się jeszcze bardziej pogrążył? To najkrótsza droga do życiowej katastrofy i upadku takiego delikwenta. Gdy huop nie radzi sobie z własnym życiem, a jeszcze bierze sobie na głowę babę, jest 200% szansy ze wszystko zakończy się ostateczną kompromitacją cwela w wykonaniu wspomnianego przegrywa. Jeśli ktoś myśli że baba polepszy jego los i wyciągnie z przegrywu, to można go już tylko pobłogosławić wykonując
  • Odpowiedz
@mati1990: co to za hobby? Kobiety lubią jak facet ma hobby, ale jeśli ani ono nie jest interesujące w roli obserwatora, ani do aktywnego uprawiania przez kobiety, to wiesz jak to wygląda - ogarnij inne hobby. Nie musisz porzucać swojego głównego hobby.
  • Odpowiedz