Wpis z mikrobloga

Chłop jest bratem króla, to zamiast sobie wykupić ta babe z burdelu, schowac na jakims odludziu, tą co sie w niej zakochał to chodzi tam do niej poprzytulac się po innych klientach,
Mogli się już nad nim i nad widzami tak nie znęcać i nie pokazywać małego smoka Aemonda,
To tak jak w prawdziwym, życiu, ci największymi samochodami podobno sobie coś rekonpensują

#houseofthedragon #got #graotron #rodsmoka #hotd #taniecsmokow #piesnloduiognia #songoficeandfire #soiaf #grrmartin #georgemartin #gameofthrones
#wciazniewiadomoktorytagjesttymglownym
  • 15
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Jak to mówią, mały ale wariat. Siusiacz mały ale Aemond wariat xd. A tak poważnie no to raczej nie kazali aktorowi pokazać wacka ma castingu więc nie można uznawać że o Aemond ma małego i sobie rekompensuje dużym smokiem bo to kwestia aktora. Nie wiem po co ta scena była, mogli go pokazać gołego od pasa w górę że ma zajebistą rzeźbę, po co ten pindolek? A no tak
  • Odpowiedz
Chłop jest bratem króla, to zamiast sobie wykupić ta babe z burdelu, schowac na jakims odludziu, tą co sie w niej zakochał to chodzi tam do niej poprzytulac się po innych klientach,


@grand_khavatari: trzeba pokazać że Zieloni to niedorajdy umysłowe i emocjonalne żeby wszyscy wiedzieli że mają kibicować nieskalanej i wspaniałeł Rheanyrze.
  • Odpowiedz
@Wiuta33 to sobie odpal pierwsze sezony got i zobacz ile tam było takich scen, szczególnie z fiutem gdy typ próbował otruć daenerys i byl ciągnięty za końmi z członkiem na wierzchu przez dobre 15 sekund.

Najbardziej niekomfortowa scena była z prostytutkami u littlefingera w burdelu która trwała z kilka minut, i w absolutnie każdym odcinku musiało być #!$%@?.

Btw, Aemond nie ma małego, przecież był w zwisie a nie we wzwodzie,
  • Odpowiedz
@GerwazyHeghen chyba czytaliśmy inne książki.
Rhaenyra wręcz jest na początkach tak przedstawiana, dopiero potem się jej #!$%@?.
Plus wczytał się jej w kłótni z Daemonem już starter pack urojeń, pozwoliła Baeli a nie jej synowi sprawdzać okolicę co wskazuje na to, że niezbyt dba o wszystkie dzieci i niektóre faworyzuje, przedstawia bierność i przypomina bardziej Viserysa, no przecież to są wady.
Jej wadą jest zbyt duża roztropnosc, dlatego Daemona to #!$%@?ło.

No i tak zieloni to niedorajdy emocjonalne z trauma wielopokoleniowa wśród dzieci
  • Odpowiedz
@Filippa: Serial mnie zmotywał i zanudził więc zacząłem robić rereada. Postaram się regularnie serwować ciekawsze rzeczy które znajde żeby nasze dyskusje miały sens bo ja definitywnie pamiętam je inaczej (pamiętam negatywne rzeczy o Zielonych, ale pamiętam też nagatywne rzeczy o Rheni których Ty mówisz że nie było/były później) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc trzeba zrobić notatki i przygotować się na Cotygodniowe Koło Dyskusyjne Domu Smoka.
  • Odpowiedz
@Filippa: Nie no ma, bądźmy szczerzy xd. Nawet jak na flaka. Anonki mogą sobie podnieść morale xd Jak drugi raz obejrzałem i się przyjrzałem to nie ma się czym chwalić dlatego tym bardziej wkurza mnie ta debilna scena. Wystarczyło jakby poflexował zajebistą rzeźbę mając założone gacie albo ręcznik. Mnie w GoTcie #!$%@?ło to rzucanie w widza golizną kiedy inne rzeczy były bardziej interesujące. Pamiętam jak pierwszy sezon oglądałem mając z
  • Odpowiedz
@Wiuta33
Sa dwa rodzaje fiutow, wyskoczki i wyprostki, jedne są małe we flaku ale mega duże jak krew do nich wejdzie a drugie są takie średnie już we flaku i jak krew dojdzie to się tylko zmieniają o parę cm
  • Odpowiedz
@Filippa Co do Alys i naszego zbrodniarza wojennego to nie do końca jestem pewien ale wydaje mi się so to hot +40 mamka nim manipulowała zresztą założę się że jako bękart nie przepada za swoją rodzinką w odcinku wszyscy płaszczą się przed Daemonem podczas gdy ona tworzy mu niezłe schizy w głowie poza tym na arcie z panowania smoka wydaje się wyglądać na zadowoloną podczas wybicia rodzinki Strongów
Bittersteel - @Filippa Co do Alys i naszego zbrodniarza wojennego to nie do końca jes...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filippa: Są też małe we flaku i małe w wyproście. I odwrotnie. Tak czy inaczej mam nadzieje że już więcej nie zobaczę jego fujary na ekranie xd.
  • Odpowiedz