Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka a jak ktoś jest zza granicy i nie powie „Tak” tylko np „Yes”. To się liczy, czy nie? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po drugie laski w makijażu które rano nie wyglądają tak samo też można traktować jako doprowadzenie do obcowania płciowego podstępem?
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nic się nie zmieni, dalej grube i brzydkie baby będą się ruchać z przegrywami a te ładniejsze z ładniejszymi facetami... jedynie oberwą ci gdzie laska się po jakimś czasie rozmyśli... ale to będą sporadyczne przypadki. A w sądzie i tak wygra ten kto ma lepszego adwokata...
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: pisemna. Przed każdym stosunkiem musi być pismo urzędowe i podpisy :)))

@ArystokracjaPomarancza prawda ale zdecydowana większość gwałcicieli to niespełnione brzydale.

@BarBer1987 mylisz pojęcie gwałtu z dobrowolnym seksem. To, że kobieta chce iść do łóżka z przystojnym wyklucza gwałt. Gwałt jest wtedy, gdy kobieta jest brana siłą i jest to niezależne od aparycji napastnika. Wy na pewno musielibyście zgwałcić kobietę, żeby się dobrać do c!pska bo żadna się
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ja jestem za tym żeby seks odbywał się tylko i wyłącznie pod obserwacją księdza.

PS: Z takich powodów właśnie w USA powstają sex tape’y. Celebryci nagrywają na wypadek właśnie pomówienia żeby mieć jakikolwiek dowód, że gwałtu nie było.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: No tak, bo gwałt w związkach czy małżeństwach nie istnieje heheheh xD Żenada... Powinniście się leczyć, bo wam się wydaje, że jak już się z kimś jest albo się wcześniej obcowało płciowo to znaczy, że już zawsze można, nawet bez pytania czy zgody tej osoby. Właśnie przez takich jak wy trzeba wprowadzać takie ustawy :)))

@PeckhamLondyn A ja jestem za tym, żeby seks w ogóle nie był dostępny
  • Odpowiedz