Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield: tylko patusiary są w nich zakochane ale oczywiście typowy wychodek-hipokryta kwiczy, że baby na podstawie psychopatów oceniają wszystkich facetów, a sam te informacje bierze od obserwacji patusiar, które są dla niego jedynym źródłem wiedzy o kobietach, bo na takie zwyczajnie sam leci, bo te normalne i porządne są zbyt nudne.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Normalne baby też lecą na kryminalistów, stąd tak częste romanse więźniów ze strażniczkami. Mike Tyson w książce pisał, że też posuwał strażniczkę - ona sobie robiła dziurę w spodniach, on przez rozporek i tak się ukradkiem bolcowali
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: z tego co śledziłem dziary te #!$%@?ł w więzieniu czyli pewnie przyjęli go do gangu nazioli bo siedziałem już tam 5 lat. Chłop ma 6'6 czyli 198 cm i patrząc po posturze to wielki w #!$%@? chłop. Raczej to on tam przestawia ludzi xD
  • Odpowiedz
za toksyka kobiety zawsze daja plus a potem "wszyscy mezczyzni to gwalciciele, niedzwiedz jest jest mniejszym zagrozeniem". Szkoda, ze glupota nie boli.


@LostHoldenCaulfield: No mniej więcej stąd wynika ten wybór niedzwiedzia. Baba ma tyle instynktu samozachowawczego co mój 8 kilowy kundel atakujący rottweilera. Całą młodość wybierają takich psycholi, a później *kobieta fejs* gdy po tygodniu znajomości #!$%@? jej jedynki, bo go ręka świerzbiła ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Matysiak nie przeszkadzało u Horała bicie kobiet na Strajku Kobiet przez PiS i że to się kłóci z feminizmem, więc w sumie swastyka na łbie dlaczego by nie. Do poglądów mężczyzny można się szybko dostosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: No i po co tak kłamać? Moja własna matka #!$%@?ła nam rodzinę bo poleciała do swojego ex przemocowca z czasów szkolnych, a sama była z dobrego domu, w którym nigdy niczego nie brakowało. A to i tak było kupę lat temu. Teraz jest to nagminne i co druga p0lka daje dupy byle frajerowi z tatuażami i zawiasami. Absolutnie wszystkie książki/filmy/seriale dla k0biet są przecież o tym jak badboy wybiera
  • Odpowiedz