Wpis z mikrobloga

  • 540
@Dobuch: co jest trudnego w zrozumieniu tego że PiS w tamtym roku w takim samym okresie przyjął kilkadziesiąt tysięcy czy tam kilkaset tysięcy imigrantów a Donek teraz kilka tysięcy? Mniej więcej taki rozstrzał. Masz jakąś odpowiedź na to?
  • Odpowiedz
  • 392
@Dobuch: ale czego nie rozumiesz, za PiSu było WIĘCEJ imigrantów i to nie o 2 ale o wiele więcej, więc czemu czepiasz się nas uśmiechniętych a nie pisowskich ponuraków? No po prostu nie masz logicznej odpowiedzi na to pytanie, rozumiem że możesz być trollem i używać tylko retoryki i prawda cię nie obchodzi tylko manipulacja ludźmi co przekłada się na realne życie ludzi w tym kraju, nie wiem czy kiedyś
  • Odpowiedz
  • 2
@xiv7 mowisz o klamstwach a wasz lider lrze na zawolanie. Gdzie 5.19 za paliwo ? I wiele wiele innych przyznaj wkoncu ze jestescie naiwniakami i tyle a co do imigrantow to usmiechnieci rzadza dopiero 7 miechow a juz takie akcje robia 😂
  • Odpowiedz
@Dobuch: a czy pisałeś coś o paliwie? Wiesz, już wiadomo że trollujesz bo zmiana tematu to retoryka a nie logiczne argumenty, zmień pracę a jak jesteś związany PiS dlatego to robisz to serio rozważ przepisanie się do partii która umie często, nie wszystko, ale często argumentować a nie tylko konfabulować, tak jak tvpis, jak jesteś młody to jest jeszcze czas, nikt ci nie będzie wypominał
  • Odpowiedz
@xiv7 ej on @Dobuch serio robi to za darmo. To nie płatny troll tylko zmanipulowany Tvpisem odklejeniec który nie ma kompletnego pojęcia o niczym w komentuje politykę. Dla niego (a niby student logistyki) tysiac a milion to prawie to samo. Nie mówiąc już o znajomości postaw takich jak referendum i jego ważność. On „myśli” że gdyby wyborcy wzięli karty do referendum i zagłosowali przeciwko migrantom to by w PL nie
  • Odpowiedz
@Dobuch a tak serio jeśli nie jesteś botem, to ja też nie lubię widoku obcych ludzi na ulicach. Jestem za rozdzielnością kulturową i fakt o ile kultura no koreancow mi nie przeszkadza bo są „grzeczni” czy nawet hindusów bo są spoko to już muzułmanie ich religia i wszyscy inni „czarnoskórzy” też powodują trochę mój dyskomfort w kwestii bezpieczeństwa, ale pomyśl logicznie czy faktycznie wrogiem jest tutaj Donald Tusk i smakosze pizzy
  • Odpowiedz
  • 31
@Dobuch: nie jesteś w stanie dyskutować na argumenty bo tego nie robisz, uciekasz w figury retoryczne, myślę że nawet najbardziej zaciekły wyznawca PiS patrząc na statystyki musiałby przyznać - tak, PiS czy to na Polskę czy na ogólnie UE przyjął więcej ciemnoskórych imigrantów, dlatego piszę że musisz być trollem na zlecenie albo z jakiejś młodzieżówki, a jeśli PiS jest najlepszy a ty jednak jedyne co to masz tylko retorykę a
  • Odpowiedz
@Dobuch: moja żona jest lekarzem, a ja inżynierem, więc komplet już mam. Chociaż jeżeli mieliby się dorzucać do budżetu tyle, co żona, to jeszcze ze 2 lekarzy mogę wziąć xD
  • Odpowiedz
@Dobuch to 5.19 za paliwo to jeden z bardziej bzdurnych spinów PiSu. Tusk nigdy nie mówił, że doprowadzi do takiej ceny, tylko, że przy ówczesnych warunkach taka powinna być
  • Odpowiedz
ziomus grubo jestes przepalony wielkim donkiem ktory rujnuje nasz kraj, obys kiedys przejrzal na oczy


@Dobuch: Ja bym chciał przejrzeć na oczy. Czy w związku z tym możesz jakoś odnieść się do argumentu, że PIS przyjmował znacznie więcej imigrantów, nić obecna władza? Bez zmiany tematu na paliwo. Odnieś się do tego konkretu.
  • Odpowiedz
Za pisu wjezdzali ci imigranci przez granice pojazdami policyjnymi ?


@Dobuch: ale to byli migranci zarejestrowani w Polsce xD Niemcy próbowali się z nami skontaktować, ale nikt nie odbierał to ich podrzucili do Polski z powrotem
  • Odpowiedz