Wpis z mikrobloga

@xiv7: ale dopuszczasz w ogóle do swojej głowy to że krytykujemy Was fajnopolaków bo Wasz wspaniały rząd nic z tym nie robi? Ja mam w dupie czy PiS wpuścił 100 tys. imigrantów a Tusk 10 tys. Ja oczekuje od rządu żeby zaprzestał wpuszczania nowych, wyłapał już wpuszczonych i tyle. Tak ciężko zrozumieć to że ktoś krytykujący obecną władze wcale nie jest pisowcem?
  • Odpowiedz
Ale oni się pozamykają na osiedlach strzeżonych a ty będziesz bity, dziewczyna, żona gwałcona bo nie chciało ci się brać karty referendalnej


@koral: Jeśli myślisz że wzięcie tej karty referendalnej magicznie ocaliłoby nas od migrantów to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje XD
  • Odpowiedz
@Dobuch: człowiek uśmiechnięty to stwierdzenie nacechowane bardzo pozytywnie, tobie pisowcze i tobie podobnym chyba nie przechodzi to przez myśl. Próbujecie natomiast obrzydzić to słowo, jakoby uśmiechnięci Polacy to było największe zło. Jebnijcie się w czoło.
  • Odpowiedz
@Dobuch Kolego jak ci trzeba kilka razy powtarzać to się powtórzy.
PiS przyjmował migrantów w tym samym czasie kłamiąc wam w przekupionych mediach, że to Tusk przyjmuje.
Po 6 miesiącach rządu PO imigracja spadła, projekt ochrony naszej granicy będzie finansowany z UE, pakt migracyjny zabezpieczy nas przed przyjmowaniem kolejnych, bo uwzględni się oficjalnie przyjęcie Ukraińców. Rozwiązanie idealne.
  • Odpowiedz
@dr3vil: jaki azyl? XD PISowcy sprowadzali ich na wizy UE, a nie Polskie. Przywożą ludzi lecąc na kłamstwie, że Polska była pierwszym krajem, którego przekroczyli granicę. Twój Donuś potrafi ci wcisnąć dosłownie każdy farmazon i łykasz jak pelikan. Weryfikacja następuje organoleptycznie, więc kity o statystykach i procedurach to możecie sobie między bajki wsadzić
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon: I co ma przedstawiać ten wykres? I jak mają się pracownicy ściągani z zagranicy do przestępców przerzucanych przez granicę z Białorusią albo odpadów społecznych zwożonych z Niemiec?
https://demagog.org.pl/analizy_i_raporty/imigranci-z-krajow-muzulmanskich-w-polsce-co-mowia-liczby/
Proszę tu jedna z bardziej lubianych stron która raczej fikołów nie robi (no chyba żeby PO było zadowolone) a jakoś nie pokrywa się to z waszymi rewelacjami.
JackobC - @JohnMcGlennon: I co ma przedstawiać ten wykres? I jak mają się pracownicy ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dobuch: nie byłem uśmiechnięty jak sprzedawali wizy na targu w afrykańskiej wiosce. Teraz się uśmiecham jak rano wstanę, zjem na śniadanie pitcę która sprawiła, że pis przegrał wybory i pomyślę sobie o tym jak się dobierają do d... odpowiedzialnym za ten syf z ostatnich ośmiu lat.
Już tak zawalacie wszystko tymi tekstami o uśmiechu, pizzy i koalicji z grudnia, że się w lodówce tego spodziewam jak po mleko sięgam.
  • Odpowiedz
ale czego nie rozumiesz, za PiSu było WIĘCEJ imigrantów


@xiv7: na ulicach widać jakoś więcej teraz a nie za pisu. Ukrywali ich w szafach a teraz wypuścili nagle? ;D
  • Odpowiedz