Wpis z mikrobloga

@Dusk_Forest77: Mircy co się robi jak taki ciepły kolega się do was przyklei? mogę to gdzieś zgłosić żeby typ się #!$%@?ł od wołania mnie po nicku? bo ewidentnie ma jakieś problemy z łbem
  • Odpowiedz
@affairz: To ja się pytam Ciebie o co chodzi z tym ABW? To przecież Twój kolega z grupy hejterskiej napisał o tym, nie ja. Przecież Ci napisałem na górze, że chodzi o profil https://x.com/KDeweloperska Jesteś jego właścicielem czy nie? Co miał na myśli Twój kolega pytając czy masz VPN i twierdząc że będziesz miał pewną wizytę ABW? Ja Ci dobrze radzę, daj sobie na wstrzymanie, albo licz siez konsekwencjami prawnymi
Dusk_Forest77 - @affairz: To ja się pytam Ciebie o co chodzi z tym ABW? To przecież T...

źródło: 99bc84ceeb8ac270baa70058bc5d9fecd47ed18474f414b63af80aac1831f269

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: Ech pośrednicy słaby ruch mają, więc piszą wysrywy na wykopie, swoją drogą jeśli działalność KDeweloperska spadłaby z rowerka, jakiś dureń by wymyślił, że to zmasowany atak obcych służb na suwerenność narodu Polskiego, i nieruchy w ruch do góry to wyjeżdżam z tego kraju.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Dawajcie, czekam aż internetowi hejterzy kryjący się pod pseudonimami wytoczą mi sprawę za pisanie prawdy. Ja to bym w sumie nawet chciał, myślę jednak, że pozostali zainteresowani niekoniecznie ;)
  • Odpowiedz