Wpis z mikrobloga

Słuchajcie widzowie i fani, so się wydarzyło w rowie niedaleko Meliny.
Idę sobie wesoło z psem na spacerze i widzę, że Tajger BKnS gada do telefonu obok kibli ToiToi, gdzie chodzą srać chłopaki z budowy i gdzie ostatnio ma nagraniowe studio.
Nabrałem ochotę na gulkę tego typu, o której tak chętnie piszą dobre chłopaki z tagu.
Krzyknąłem, cześć Uszaty Matopędzlu i łaskawie rzuciłem mu szy złote.
Małpiszon zrobił: khyyyyyy, powiedział "zięki za trójkę" wziął szy złote i dalej gada do telefonu o Nikoli i Magikalu.
Mówię, soś si się chyba pomyliło w a'la główce. Myśisz, że za darmo dostaeś szy złote?! Natychmiast do ZuluGuli Bydlaku! No jusz! Szybsiutko! Ma się świeśiś jak wieszna chwała AFT!
Małpiszon mi mówi, że za szy złote to mu się nie opłasa strymuniestrymu wyłąszaś.

Aż mną dosłownie zatrzęsło na ten akt bezczelności. Sałe szszęsie miałem szy sobie mokrą szmatę i mu strzeliem przez ten pusty łeb, aż huk poszedł do ulisy wysieszkowej, jakby płyta nagrobna lastryko spadła na ziemię!
Ocho, Teściowa a'la sąsiadka nade mną szuwa!
Tajge posmutniał, spokorniał i przeprosił. Widosznie miał fleszbeki po teśśiowej, jak si żołnierze, so z wietnamu wrasali i o nich filmy kręsili w latach 80tych.
Gulkę zrobił, ale tak na odwal się. Daję 2/10.
Powieział, że na szyszłość, szeba mieś szy pięziesiąt i chosiaż łyka harnasiu na szepłukanie ust po robosie.
Powieziałem, że nikt go o zdanie nie pytał, bo ma tańszyś, jak mu wykop zagra.
Powieział a dobrze! i wrósił do faflunienia, a ja do domu.
Do tej pory mam skołatane nerwy, bo ta wesoła szygoda miała mi poprawiś humor, a bezszelność Uszatka, tylko go zepsuła.
Skandal!
#bonzo #patostreamy #pasta #danielmagical
g0blacK - Słuchajcie widzowie i fani, so się wydarzyło w rowie niedaleko Meliny. 
Idę...

źródło: Małpa

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz